Призначення почеркознавчої експертизи Кожна сучасна людина має знати про те, що почерковедская експертиза – це одна з важливих та ефективних засобів, який допомагає винести обґрунтоване та правильне рішення у цивільних і кримінальних справах.

Такі рішення, як відомо, виносяться арбітражними судами. А призначення почеркознавчої експертизи повинно бути проведено у відповідності з законами.

Особливості почеркознавчої експертизи

Головна особливість почеркознавчої експертизи у тому, що з допомогою експертизи можна буде дізнатися, хто саме писав той чи інший рукописний текст, з'ясувати тим самим, чи причетний до цієї справи затриманий, тому можна сміливо стверджувати, що дана процедура є важливою в сучасному світі.

Призначення почеркознавчої експертизи
Як показує практика, сьогодні все частіше і частіше фахівці досліджують ретельно, підписи на договорі, заповіті та інших підписних листах. Таким чином, можна дізнатися справжня чи є розпис, або ж, немає, тому і прийнято вважати цю процедуру значущою на даний момент у суді.

В основному така експертиза користується попитом і затребуваністю у спадкових спорах, шлюборозлучних справах, справах, де потрібно розглянути ретельно, житлові спори і т. д. У всіх цих випадках, важко обійтися без цієї експертизи, тому їй прийнято приділяти підвищену увагу.

Важливі моменти

Як тільки призначається проведення такої експертизи, то експерт повинен буде надати, всі справжні документи, або копії досліджуваних документів. Копії повинні бути завірені через копиральную папір.

Правильно зібрані документи і матеріали, для проведення порівняльних досліджень, грають тут важливу роль, тому експерти приділяють особливу увагу і цьому процесу.

Так само експерт отримує і вільні зразки, сюди можна віднести підпису, рукописи, які в свою чергу, були виконані до початку провадження у тій чи іншій цивільній справі.

В якості матеріалів можуть служити особисті і службові листування, автобіографії та інші конспекти. Важливо розуміти, що від правильного оформлення матеріалів, і буде залежати результат дослідження, обґрунтованість висновків експерта, тому всі етапи цього процесу ретельним чином, розбираються, після чого виноситься остаточне рішення суду.