Покрівельні огорожі

Пропускна і не пропускна особливість

Снігова шапка, що лежить на даху, здатна поліпшити покрівельну теплоізоляцію, але, якщо маса надто велика – це може призвести до пошкодження крокв, які не розраховані на такі навантаження.

До того ж, в сезон відтавання снігу з даху можуть сходити об'ємні маси, що вважається небезпечним явищем.

Кожен тип покрівлі затримує сніг по-своєму, чому сучасний ринок пропонує величезну кількість різноманітних покрівельних огорож, які відрізняються за типом і формою. У разі, якщо покрівля здатна самостійно затримувати опади, то все, що вам залишається – це правильно їх розподілити. У цих цілях використовуються пропускні огорожі, які затримують певну товщину снігу, а залишки стікають по водостоку. Різні nevastal.ru доступні не тільки в будівельних магазинах, але і в інтернеті.

У разі, якщо покрівля самостійно не здатна справлятися зі снігом, то встановлюються глухі снегобарьеры. Даний пункт потрібно тільки в тому випадку, якщо покрівля не оснащена додатковим утеплювачем, і тут на допомогу прийдуть застосовуються «колоди» і «парапети».

Сніг здатний затримуватися не тільки від того, на якій даху і під яким кутом він лежить, а також від пропускної здатності теплоізоляції, встановленої під покрівлею. Сніг буде прилипати до поверхні в будь-якому випадку, якщо температура даху хоч на кілька градусів вище температури повітря.

Вибираємо систему в залежності від типу покрівлі та умов експлуатації

У кожному типі покрівлі кронштейни кріпляться по-різному, одні більш міцні і надійні, інші менш. Так як конструкція, яка буде затримувати сніг, відчуває чималі навантаження, її необхідно якісно закріплювати, ідеально – до ферм кроквяної системи. Якщо рифлене покриття або плоске, то проблему можна вирішити облаштуванням широких балок, чого не вийде зробити з неправильною формою металочерепиці.

Огорожі з пропускною здатністю виглядають як трубки з овальним профілем або решітки. Відрізняються вони тільки товщиною покриву снігу, і найбільший показник у решіток, де висота може досягати 30 – 40 см.

Для бітумної черепиці виготовляється снігозатримувач особливого типу, дозволяючи снігу не замерзати, а змерзаються великими пластами. Якщо дах має довжину ската більше 6 метрів і кут нахилу в 33 градуси, то в цілях безпеки проходять знизу людей, необхідна установка клинів-снегорезов або зубчастих снігозатримувачів. Найчастіше, встановлення їх відбувається одночасно з монтажем основного снегобарьера, що дозволить до того ж розподіляти сніг з даху рівномірно.