Дачна каналізація що краще всього Збираєтеся зайнятися облаштуванням заміського будинку і необхідно вирішити проблему каналізації? Найбільш просте рішення – це септик, система дозволяє одержати високу якість і надійність, при мінімальних витратах на обслуговування.

Розмір септика може бути розрахований по відношенню до споживання води в домашніх господарствах.

Можна знайти інформацію про те, скільки в середньому член сім'ї щодня споживає, і це приблизно близько 150 літрів води, що буде означати, що один чоловік в місяць буде виробляти приблизно 4,5 кубічних метрів каналізаційних стоків. Але це при постійному проживанні за містом, якщо ви буваєте на дачі тільки по вихідних, то і треба розраховувати з урахуванням меншої кількості води.

Звичайно, це за умови, що немає поглинання і септик герметично закритий, а також не використовуються системи біологічного розкладання і використання води для технічних потреб після очищення. У будь-якому випадку, об'єм септика варто вибирати приблизно в 3-5 кубічних метра на одну людину, і додавати ще по кубометру на кожного члена сім'ї.

Також важливо правильно спроектувати і провести монтаж системи каналізаційних труб, і не важливо якої системи у вас септик, простий колодязь або esko-group.ru варто дотримувати певні вимоги вибору труби і прокладки мережі каналізації. Діаметр труби, який входить в септик, як правило, повинен становити не меннее160 мм. Оптимальний нахил труби в септик зазвичай вибирається в районі 1-го відсотка, рідше 1,5. Це означає, що ухил повинен бути не більше 1 см на метр довжини труби.

Це необхідно для того, щоб запах не потрапляв в будинок. Також варто пам'ятати про те, що відстань до септиків від будинку має бути, принаймні, 2 м, але при цьому варто пам'ятати, що повинно бути забезпечено обслуговування і можливість для роботи ассенізаторской машини, яка буде періодично відкачувати вміст резервуара. Також радять не робити кутів на трубопроводах каналізації більше 45 градусів, але якщо є необхідність, тоді в місці різкого повороту необхідно встановити так звану «ревізію» – відвід з кришкою, для прочищення.

Останнім часом набули поширення пластикові септики, передбачається, що очищення пластикових вигрібних ям буде проводитися один раз на рік, або по мірі заповнення. Але зараз також існують автономні системи, які можуть проводити самостійне очищення стічних вод, переробку відходів і дозволяють використовувати каналізаційні стоки в якості технічної води, і, звернувшись в компанію, яка займається продажем септиків можна знайти різноманітні пропозиції з прийнятними цінами.