Де замовити дизайн ділянки В даний час багато хто бажає придбати земельну ділянку, щоб можна було відпочити всією сім'єю від галасливого міста. Зовсім не має значення розмір наділу, головне, щоб на цьому шматочку землі у кожного був свій улюблений куточок.

Звичайно, можна і самим накреслити план ділянки, вказати, де буде стояти альтанка, проходити доріжка, в якому місці розташуватися ставочок, де поставити штучне освітлення. Але при цьому треба не забути врахувати відведення зайвої дощової води, склад ґрунту, щоб рослинам, які ви бажаєте виростити, комфортно жилося, та ще багато чого необхідно передбачити.

Сучасний www.art-sad.net невеликого розміру повинен бути продуманий до дрібниць, зайвих деталей бути не повинно. Все потрібно виконати в одному стилістичному напрямку. Дизайнер допоможе створити стиль ділянки, який зробить його неповторним. Він буде тільки Ваш. Всім відомо, що стиль – це гармонія, перевірена часом, – у ньому колір, лінії, форми, елементи взаємно посилюються.

Що враховують професіонали?

Де замовити дизайн ділянки
При ландшафтному дизайні, яким займаються професійні ландшафтні дизайнери, враховуються всі нюанси рельєфу: пагорби, яри, болота, які дерева вже ростуть, освітленість сонцем. Дизайнери покращують природну природу.

www.art-sad.net передбачає дослідження ґрунту, зонування, а також дендроплан. Фахівці враховують побажання замовника, спираються на кліматичні умови. Вони підбирають такі рослини, які не тільки будуть радувати погляд, але за ними легко і доглядати. Вони не доставлять вам клопоту зі здоров'ям під час цвітіння.

Професіонали підберуть штучне освітлення, яке буде безпечним. Воно не просто буде висвітлювати доріжки у вечірній час, а допоможе «заграти» створеної краси по-новому. Квіткові клумби, підсвічування в ставках додадуть казковості і незвичайності ділянці. Увечері всі фарби стають іншими.

За бажанням, можна створити маленький водойму або кілька струмочків дзюркотливої води, все це буде виглядати природно разом з навколишньою природою. З давніх пір відомо, що вода допомагає розслабитися, заспокоїтися і заряджає позитивною енергією. А прилітають на водопій птахи, тільки додадуть гармонії і краси.

Садовий ділянка створений вміло і правильно буде дарувати радість з ранньої весни до глибокої осені, змінюючи своє забарвлення.

Звернувшись в «Арт-сад», Ви зможете детальніше ознайомитися з роботами дизайнерів. Так само наш ландшафтний дизайнер разом з інженером по благоустрою виїдуть до вас для обстеження ділянки майбутнього саду. Вони складають ситуаційний план та технічне завдання, спираючись на Ваші побажання по проекту: які хочете мати рослини на ділянці, будуть присутні дерева або тільки чагарники, якою бачите впорядковану територію, освітлення та інше.

Після того, як всі деталі будуть уточнені та обговорені буде укладено договір і почнуться поетапні роботи: дренаж, озеленення і далі по порядку. Всі роботи, зазначені в договорі, будуть виконані від «А» до «Я».