Основні принципи роботи з дрилем У даній статті ми розглянемо особливості роботи з дрилем, якою повинна бути дриль, як правильно вибрати дриль, а також поговоримо про те, чи потрібна змазка для дрилі.

Отже, перше, на що варто звернути свою увагу – це те, для яких цілей ви купуєте дриль. Адже електродрилі можна розділити на два види за способом застосування – це електродрилі для дому, які використовуються в «тепличних» умовах і електродрилі, що використовуються в будівництві, в більш жорстких умовах експлуатації. Якщо Ви вирішили купити дриль для дому, то рекомендую звернути увагу на дриль російського виробництва. Причин для цього декілька: по-перше вітчизняна електродриль в порівнянні з закордонним аналогом буде значно дешевше? по - друге при більш низькій вартості, вона не поступається продуктивністю і довговічністю.

У випадку якщо ви будівельник і вам потрібна дриль у професійній діяльності, слід звернути увагу на більш дорогі зразки, в тому числі і вітчизняного виробництва. Адже, якщо інструмент буде вас «годувати», не варто на ньому економити. Слід розуміти, що купивши дешевий інструмент, ви заплатите двічі – це перше, а друге – це те, що якісна дриль не може коштувати дешево.

Тепер перейдемо до питання мастила для електродриля. Слід зазначити, що частота мастила для дрилі залежить від умов, в яких експлуатується дриль. Якщо електродриль використовується часто в жорстких умовах, то редуктор дрилі слід змащувати регулярно, не чекаючи поки він заклинить. Змащувати у дрилі слід тільки редуктор, підшипники краще замінити. Для змащення редуктора використовується літол, але я б рекомендував використовувати змазку редукторних передач. У порівнянні з литолом вона буде трохи краще.