Переваги фактурної штукатурки Звичайна штукатурка не дозволяє отримати цікаву обробку стін. Адже вона використовується для створення гладкої базової поверхні під фінішні декоративні покриття.

Тим не менш, існує ще й так звана фактурна штукатурка. Інші її назви – структурна або рельєфна. Цей матеріал наділений досить цікавими якостями, які дозволяють використовувати фактурну штукатурку в якості повноцінного оздоблювального покриття.

Презентабельний вигляд і різноманіття

Почати варто саме з цього переваги. При нанесенні рельєфної штукатурки використовують не тільки простий шпатель, але і додаткові пристосування для формування фактури. Це можуть бути різні рельєфні валики, губки, декоративні друку. З допомогою таких інструментів на шар штукатурки наноситься унікальний рельєф.

Високі міцнісні показники

Переваги фактурної штукатурки
Штукатурний склад, який використовується в цьому випадку, після затвердіння утворює на поверхні досить міцний шар. Звичайно, піддавати таку обробку інтенсивним механічним навантаженням небажано. Але при правильній експлуатації фактурна штукатурка не буде обсипатися, на ній не виникнуть тріщини досить довго.

Хороші ізоляційні характеристики

За рахунок шару фактурної штукатурки вдається підвищити ізоляційні якості стін. Матеріал помітно знижує втрати тепла, гасить звуки. Крім того, при бажанні його можна нанести на попередньо підготовлений шар тепло - або звукоізоляційного матеріалу.

Абсолютна пожежобезпечність

Розчини, застосовувані в даному випадку для створення обробки, не горять. За рахунок цього можна зробити умови проживання максимально комфортними та безпечними. Коливання температури матеріалу також не завдає шкоди.

Придатність до проведення ремонту

Позбутися від пошкоджень, які все-таки можуть з'явитися на фактурної штукатурки, досить просто. Для цього необхідно тільки зачистити поверхню і нанести новий склад. Головне, щоб згодом вдалося повторити малюнок, нанесений на основну площу облицювання.

Екологічність і повітропроникність

Фактурна штукатурка дозволяє зберегти умови, безпечні для проживання власників. Штукатурка пропускає повітря, не виділяє небезпечних компонентів.

Загалом, перелік плюсів такого оздоблювального матеріалу по-справжньому великий. І, якщо вийде правильно нанести його на поверхню, можна оцінити їх на практиці повною мірою.