Як закрити стики плит розчином При будівництві приватного будинку, дуже важливо своєчасно закладати шви між бетонними плитами перекриттів. Заповнення стиків робить конструкцію більш монолітною і міцною.

У цій статті ми розповімо про те, як правильно виконується дана будівельна операція.

Для роботи знадобиться цемент і пісок в потрібній кількості. З інструментів: совкова лопата, міцна ємність і кельма каменяра.

Перш за все, потрібно підготовка підстави. Із швів між примикають один до одного плит перекриттів по можливості видаляється весь дрібний сміття. Далі зазори проливаються водою для більш якісного зчеплення матеріалів.

Після того в ємності замішується цементно-піщаний розчин у пропорції один до трьох. На одну частину цементу береться три аналогічні за розміром частини піску. Суха суміш ретельно розмішати і залити невеликою кількістю води. Розчин перемішується до однорідного стану. При цьому він не повинен бути занадто густим або рідким.

Як закрити стики плит розчином
Як закрити стики плит розчином

Приготовану суміш за допомогою лопати чи відра підтягують до швах між плитами і виливають. Надлишки розчину кельмою просувають вздовж паркану до незаполненному ділянці.

При заповненні швів потрібно стежити за тим, щоб розчин не піднімався вище рівня плит. В цьому випадку не виникне перевитрата зв'язуючого матеріалу.

Якщо зазори між плитами суттєві, можна додати в розчин шматочки битої цегли. Така суміш обійдеться вам дешевше, а на якості заповнення швів це ніяк не позначиться.