Надійний помічник Часто під час ремонту, при монтажі душових кабінок, наприклад, гостро постає питання вибору засобу, здатного вирішити проблему зі всілякими швами і щілинами.

Тут враховується відповідність різним критеріям. В санітарних кімнатах засіб повинен бути вологостійким. У місцях, де спостерігаються перепади температур, бути термостійким. www.mirgermetikov.ru стає відповіддю на всі ці питання. Випускається він зараз різний. Кожен призначений для певних цілей.

Просто і зручно

Наприклад, популярним в даний час став герметик для акваріумів. Він володіє певними властивостями. До того ж безпечний для мешканців підводного світу.

Властивості герметика:

 • нетоксичний;

 • водостійкий;

 • еластичний;

 • є адгезія до скла;

 • висока деформація шва.
 • Ходовим товаром є універсальні герметики. Підійдуть для будь-яких цілей. Ідеальні вони як для роботи з бетоном, так і з деревом.

  Для приміщень з підвищеною вологістю також є свої кошти. Санітарні герметики – ідеальний варіант для стін у ванній і інших подібних приміщень. Вони захистять від вологості. Значить, не будуть накопичуватися бактерії, цвіль, грибок. Вода на нижні поверхи просочуватися не буде.

  Подібні засоби є прекрасним варіантом для герметизації всіляких швів і стиків. Користуватися ними нескладно. Поверхня попередньо знежирюється і висушується. Потім наноситься герметик. Робити це краще в робочому одязі.

  Залишається дочекатися, поки засіб підсохне. На це піде 15-20 хвилин. Остаточне затвердіння настане через 24 години.

  Герметик допоможе розібратися з проблемою швів і стиків в будь-якому приміщенні. Важливо правильно підібрати засіб і акуратно нанести його. Тоді герметизація проблемних місць забезпечена.