Перепланування в квартирі Майже кожна людина замислювався про перепланування. Це пов'язано з незручністю даного розташування кімнат, можливо, в квартирі мало місці, а може просто набридло старе розташування стін.

Якщо ви вирішили перепланувати свою квартиру, то є певні етапи в даному процесі. Краще довірити це спеціальним організаціям, люди, які там працюють, допоможуть вам не тільки правильно організувати простір, але і підготують потрібну документацію.

Таке обладнання, як tyagprom.ru затребуваний в будівництві. Він широко використовується у виробництві і володіє рядом додаткових опцій. В їх число може входити: другий гальма на підйом, радіоуправління, кранове виконання, обмежувач вантажопідйомності і багато іншого.

До такої документації належать: створення і узгодження проекту, план змін, внесених в проект, узгодження змін зі спеціальною комісією, створення пакету документів для БТІ і новий технічний паспорт для житла. Важливо пам'ятати, що якщо квартира придбана в іпотеку, то необхідно ще й дозвіл банку. Тоді до даних документів додаються ще кілька необхідних.

Для перепланування однокімнатних квартир зазвичай зносять всі перегородки, для збільшення простору. Це квартири – студії, особливо актуальні в наш час. У двокімнатних квартирах часто вдаються до об'єднання ванної та санвузла, а також зміна входу в спальню або зал.

Для трикімнатних квартир вибір набагато більше по переплануванню, але суть одна – підвищити комфорт приміщення і розширити простір. Чотирикімнатні квартири дають простір для фантазії, часто кухня і кімната об'єднуються, тим самим створюється прекрасна їдальня.

Перепланування в квартирі
При переплануванні є і свої заборони. З'ясуємо, що можна робити, а що ні при зміні функціональності приміщень. Отже, не вимагає дозволу: установка вбудованої меблів, закладення дверних прорізів (для ненесучих перегородок), влаштування перегородок (якщо вони не збільшують навантаження на перекриття), розбирання несучих перегородок, виключаючи міжквартирні, а також в несучих перегородках можна влаштовувати прорізи. Абсолютно не допускається зміни в несучих конструкціях будівлі!

В колонах, пілонах і діафрагмах жорсткості також не допускається пробивання отворів. Техпідпілля не можна переробити в підвал, не можна влаштовувати лоджії та тераси на другому і більше поверхах, а також навантажувати несучі плити додатковими елементами. Не можна переобладнувати горище, якщо це загальнобудинкові майно, не можна здійснювати перепланування аварійного житла.

Таким чином, перепланування справа не легка, і підійти до нього треба з усією відповідальністю, адже якщо ви зробите щось не так, можуть постраждати і сусіди. Запрошуючи професіоналів, переконайтеся в їх достатньої компетенції, а краще всього запрошуйте вже перевірених майстрів.