Бормашина Sturm GM2318 www.postroil.com принципово відрізняється від більшості граверів, які брали участь в тесті. Це 18-вольтова модель з зовнішнім блоком живлення, що підключається до мережі 220 вольт.

Зрозуміло, що потужність апарату набагато менше; головними його перевагами є мініатюрність форм і точність виконуваних робіт.

Опорний підшипник валу віднесений впритул до виходу деталі з корпусу, відстань від нього до насадки - 2-3 див. Така конструкція гранично зменшує биття шпинделя. Всі вузли розміщені в корпусі, який по товщині порівняємо з паяльником середньої потужності. Носова частина звужена - в долоні такий пристрій лежить подібно авторучке, тобто «заточенность» під мініатюрні роботи видно і тут. У комплект входить набір тонких свердел, для затиску яких додані чотири цанги різного діаметра. Алюмінієвий кейс для зберігання інструменту гранично компактний.

Тумблер живлення розташований поруч з коліщатком регулювання обертів на верхній панелі приладу. Нульова швидкість (заявлена в характеристиках) дійсно доступна: при викручування барабана в «нуль» шпиндель зупиняється. Зрозуміло, що при мінімальних навантаженнях і крутний момент гранично низький (на малій швидкості легко зупинити вал дотиком до цанге), але для прецизійних операцій такі режими часом незамінні.

Блокіратор валу працює чітко. Ключ для затягування www.postroil.com цанги в комплекті не передбачено, а для установки відрізних дисків на насадку з притискним гвинтом використовується маленька плоска викрутка.

Робота на точність залишила позитивні враження. Прилад зручно лежить в руці і робити їм художні написи по дереву, пластику і навіть скла легко і просто (хоча мікроскопічні биття все-таки присутні).

Наш стандартний тест на продуктивність (перерізання цвяхів діаметром 4 мм) став для GM2318 випробуванням. 18-вольта інструмент, звичайно ж, не призначений для тривалих робіт в такому режимі. Тим не менш гравер, сильно втрачаючи в оборотах і помітно нагріваючись, чесно «відпахав» свої 15 хвилин (рекомендоване інструкцією час, після якого більшості побутових інструментів потрібен відпочинок) плюс ще 10 хвилин - після 5-хвилинної паузи. Його стан після цього не викликало побоювань, двигун «дзижчав» впевнено, нагрів - терпимий.

Гравірувальна «расходка» з комплекту справляє гарне враження, відрізні круги послужать якийсь час, а ось наждачні насадки залишають бажати кращого. Вони помітно змінювали форму при тривалих контактах з www.postroil.com - навряд чи їх вистачить на десяток заточок комплекту кухонних ножів. Ймовірно, доведеться докупити наждаки якісніший товар.

Побутова модель для скрупульозних операцій; гарне рішення для конструкторів і ремонтників електронних виробів, моделістів і т. д. З блоком живлення прилад краще всього відчуває себе на робочому столі або верстаку. Гранично компактний, він зручно лежить в руці. Регулювання оборотів дозволяє розкрутити www.postroil.com практично з нульової швидкості до частоти, на якій інструмент показує непогану для такої «малюка» продуктивність. Під час тестів гравер впевнено вирішував складні завдання і демонстрував похвальну точність.

Важливо правильно вибрати kupitop.ru бо як ванної ви часто користуєтеся, і все повинно бути зручно. І хотілося б придбати ці аксесуари недорого, я, наприклад, купую тут kupitop.ru

Вартість інструменту 1100 руб.