Привабливість мармуру в інтер'єрі Поряд з деревом і металом все активніше в обробці приміщень використовується камінь, він може бути природним або штучним. Привабливість такого матеріалу обумовлена тим, що хочеться створити відчуття розкоші і багатства.

Саме цим критеріям відповідає мармур.

Особливість застосування природного каменю обумовлена його міцність. Мармур в інтер'єрі застосовують вже багато століть. За цей час він завоював міцні позиції в обробці приміщень і ландшафтному дизайні.

Доповненням до привабливості мармуру в інтер'єрі служать і його характеристики:

• Гамма відтінків варіюється від білого кольору до сірої тональності.

• Міцність матеріалу незаперечна.

• Гарний зовнішній вигляд.

• Різноманіття способів обробки.

Тут перелічені лише деякі переваги мармуру. З його допомогою можна прикрашати інтер'єр приміщення і створювати прекрасні кам'яні ансамблі. Химерно виглядають сходи і перила з мармуру. Порадує своєю витонченістю і підлога з даного матеріалу.

Якщо вибирати полірований мармур, то з нього можна створювати стільниці. Для любителів стилю кантрі камінь стане в нагоді в обробці камінів. Яскравість білого кольору значно покращить атмосферу комфорту. Приємно бачити стіни і підлога в інтер'єрі з блиском полірованої поверхні.

Привабливість мармуру в інтер'єрі
Привабливість мармуру в інтер'єрі

Багатство і розкіш обстановки створюється за рахунок стильність інтер'єру. Мармур ідеально вписується не лише в результати обробки, але і може бути використаний для прикрашення. З нього ліплять колони і статуї, компактні чаші та інші предмети декору. Нерідкі випадки, коли у великому особняку будують мармуровий фонтан.

Ідей для дизайну настільки багато, що природний камінь міцно зміцнюється в індустрії інтер'єрного оформлення приміщень.

Щоб мармур прослужив якомога довше, потрібно правильно за ним доглядати:

• Використовувати лише нейтральні миючі засоби, які не містять їдких хімікатів.

• Стежити за загальним станом каменю і не допускати появи подряпин.

• Якщо знадобиться, то періодично оновлювати якість полірування.

При дотриманні простих правил, мармурові поверхні тривалий час будуть прикрашати внутрішній інтер'єр приміщення. Умови комфорту і затишку стануть основними характеристиками такого дизайну.