Як правильно встановити рольставні Починати їх встановлення потрібно з вивчення особливостей конструкції, а особливо рухомих частин. Звичайно, можна скористатися послугами фахівців, але www.bramy.ru і встановити їх самостійно може кожен, хто хоч трохи знайомий зі слюсарною справою.

Для початку проведіть ряд вимірів – самого виробу, місця установки. Намагайтеся не допускати елементарних помилок, які починаються з неточних величин.

Проводимо монтажні роботи

Пам'ятайте, що в будь-якому виробі присутній похибка виготовлення, яка зазвичай вона може коливатися від 0,5 до 1,5 мм. Непрофесійні виміри – перший крок до необоротної поломки. Першими страждають пластмасові деталі. Переоцінивши свою силу, вам залишиться тільки заново придбати новий виріб. Ні одна фірма по виробництву рольставен не продасть вам комплектуючі окремо. Якщо ж ви забули відрегулювати пружинний блок, то система вийде з ладу після першого ж «пострілу» – полотно злітає з каркаса і падає вниз на голову проходять людям.

Отже, починаючи монтажні роботи, підготуйте вироби до встановлення:

  • Шини (той, що направляє полотно) виставляються тільки за вертикальній площині. Захисний каркас (в ньому знаходяться сам механізм і елементи кріплення) необхідно розмістити строго по горизонталі.

  • Перед тим як закріплювати конструкцію, прикладіть віконниці до отвору і відмітьте зазори, які повинні бути не більше 5 мм Не полінуйтеся також перевірити і різницю по діагоналях – крайнім точкам направляючих планок.

  • Іноді для вирівнювання деталей можуть знадобитися додаткові кріплення. Використовуйте металеві прокладки для зміцнення рольставні в прорізі.
  • Після установки перевірте, наскільки рівномірно затягнуті всі кріплення. Виявили перекіс – перевірте затяжку. Ні в якому разі не використовуйте в якості кріпильних елементів монтажну піну, двосторонній скотч або силікон.