Фарбуємо стіни красиво і незвично Приступаючи до ремонту квартири, завжди хочеться якоїсь новизни і, якщо набридли стіни з шпалерами, то давайте їх фарбувати! Але не звичайними, а фактурними фарбами.

З їх допомогою можна створити стіни, поверхня яких буде нагадувати шовк або вельвет, граніт або пергамент. Фактурні фарби виробляють без використання розчинника, мінімум шкідливого впливу на організм людини, відмінно приховують дефекти поверхонь, вологостійкі, не піддаються цвілі і не вбирають запахів. Одним словом, чудовий матеріал для творчості.

Приступаючи до роботи, необхідно оцінити якість підстави, а також поверхню потрібно очистити, видалити старе покриття, замазати щілини і зробити стіну максимально рівною і гладкою. Дуже важливо перевірити підставу на поглинаючу здатність, для чого поверхня потрібно зволожити і в міру вбирання вологи визначити ступінь здатності основи, яка може бути не однаковим на різних ділянках і, якщо це розходження не усунути, то в готовому виді на покритті будуть видні межі переходу. Наносимо грунтовку і чекаємо її повного висихання.

Важливо зробити вибір фарби правильно, беручи до уваги вимоги експлуатації покриття, її властивості і особливості колірної гами. Існують такі види фарб: акрилова, силікатна, силіконова і мінеральна.

Фарбуємо стіни красиво і незвично
Фарбуємо стіни красиво і незвично

Наприклад, акрилові фарби виготовляються їх акрилових смол і підходять для різних поверхонь, готові відразу до роботи, мають велику колірну гаму і володіють паропроникністю. А ось, силікатні фарби наносяться тільки на силікатну грунтовку, також продається в готовому вигляді, влагоустойчива. Кращі властивості і особливості від фарб акрилових і силікатних, зібрали в собі силіконові фарби, що відносяться сьогодні до прогресивних сучасних фарб, які володіють великими декоративними прийомами і властивостями експлуатації покриттів, не підтримують розвиток мікроорганізмів

Недолік фактурних фарб полягає в їх великій витраті, тому що для отримання бажаного результату, фарба на поверхню викладається товстим шаром і працюючи з нею потрібно вправність, додаткові пристосування.

Якщо є бажання змінити себе і зробити своє житло фантастичним, дерзайте!

А у втіленні будь-яких фантазій, завжди допоможуть фактурні фарби.