Лист з нержавіючої сталі. Вибираємо правильно Лист, вироблений з «нержавійки», може широко експлуатуватися як в будівельних сферах, так і при обробці приміщень, автомобілебудуванні, для виготовлення баків і цистерн, що використовуються в харчовій промисловості.

Нержавіючий сталевий лист має стійкість до механічних впливів, перепадів температури та іржі. Відштовхуючись від марки сталі і технології виробництва, такий лист може мати різні властивості. Великий асортимент цього виробу можна знайти за наступним посиланням - xn----ntbhhmr6g.xn--p1ai.

Лист з нержавіючої сталі. Вибираємо правильно

Для того, щоб не помилитися при виборі листа, слід розбиратися в його марках і використанні. В першу чергу, необхідно розуміти різницю між марками сталі.

Яка марка стали краще для виробництва листа з нержавійки

Лист з металу може знадобитися для здійснення багатьох завдань, і найчастіше для його виробництва використовується нержавіюча сталь, яку можна назвати універсальною. Будь-яка марка сталі відрізняється своїми особливостями, що дає можливість їй знаходити різні застосування. Для виробництва листів використовуються такі марки стали:

• 12х17. Застосовується найчастіше там, де максимальна температура не перевищує +150 градусів за Цельсієм. До того ж, подібна сталь відрізняється магнітними властивостями. З методів зварювання застосовують аргонодуговую або електродугове. Подібна сталь знаходить застосування в машинобудуванні, торговому обладнанні та у виробництві виробів декоративного характеру;

• 12х18Н10Т. Використовується в місцях, де температура не вище +800 градусів за Цельсієм, при цьому не буде намагнічуватися. Для зварювання використовується будь-який доступний метод. Не деформується від агресивного середовища або повітряного окислення. Застосовується в будівельних зварних конструкціях;

• 20х23Н18. Також, як і попередня марка – не намагнічується, експлуатується при температурах не вище +1500 градусів. Для зварювання використовується будь-який метод. Знаходить застосування в пічному обладнанні;

• 10х17Н13М2Т. Не намагнічується, доступна температура +300 градусів. Для зварювання використовується електродугового і газоелектричний методи.
Відрізняється стійкістю до агресивного середовища. Застосовується в суднобудуванні та хімічній промисловості.

Яких видів буває нержавіючий лист

• матова поверхня. Подібний лист сталі піддається мінімальній обробці, тому його можна назвати найбільш доступним. При цьому, він відрізняється своєю міцністю і довговічністю, в слідстві чого широко застосовується у виготовленні посуду, медицині, приладобудуванні та будівельній сфері. Крім цього, може бути використаний для обробки фасадів;

• полірована, дзеркальна та шліфована поверхня. Нержавіючий лист, який здатний відображати світло, застосовується найчастіше при будівництві елітних споруд. Вони виробляються з дорогої технології. Полірований лист можна отримати лише після того, як ретельно і копітко його обробити. Для отримання нержавіючого дзеркального листа використовується технологія вертикального відпалу, для чого потрібно їдка аміачна середовище. Вручну або механічним способом обробляючи матову заготовку (використовується абразив) можна домогтися отримання нержавіючого шліфованого листа.