Крапкове контактне зварювання З'єднання двох металевих деталей за допомогою контактного зварювання здійснюється за рахунок тепла і тиску. Принцип роботи такий зварювання заснований на впливі електричного струму на метал протягом певного часу, що призводить до розплавлення матеріалу.

Коли проводиться radiator-ltd.com після остигання металу дві частини з'єднують один з одним. Електрика в зварювальному обладнанні подається через електроди, виготовлені з мідних сплавів, так як вони володіють найменшим опором. Електрика впливає на точку прикладання до місця зварювання.

Крапкове контактне зварювання
Через мідні електроди також подається механічна сила і необхідний тиск. Ці додаткові сили сприяють запобігання розливанню розпеченого металу. Кількість часу, необхідне для здійснення зварювання залежить від товщини і складу металу і зазвичай становить не більше секунди.

Обладнання для контактного зварювання складається з: жорсткого корпуси з трансформатором, в якому відбувається перетворення електричного струму, електродів, провідників, пристрої для передачі тиску, таймера і пристрої, що охолоджує електроди.

Час впливу зварювального обладнання на метал включає в себе кілька складових. Це час стиснення, який розраховується від моменту прикладання електродів до початку подачі струму. Зварювальне час – час дії струму на метал, час утримання, що визначається за період додатки механічної сили до місця зварювання.

Точкове зварювання застосовується для з'єднання деталей з холоднокатаної сталі, нержавіючої сталі, алюмінію, міді, латуні і сталі з покриттям. Для зварювання металевих деталей точкової зварюванням необхідно пам'ятати деякі правила.

Зварювані деталі мають бути зроблені з сумісних сплавів з однаковим коефіцієнтом опору. Контактна зварювання хороша для металевих деталей, товщина яких не перевищує 11 мм.

Під час зварювання потрібно правильно розрахувати механічну силу тиску, так як занадто слабка сила викликає виплеск металу, а сильна – зашкодить матеріал. Перед зварюванням металеві деталі слід очистити від іржі і забруднень, інакше, струм не пройде через поверхню.