Як правильно доглядати за акриловою ванною При виборі сантехнічного обладнання необхідно звертати увагу на довговічність конструкції, яка в більшості випадків залежить від правильного поводження.

Доглядати за акриловою ванною нескладно, але щоб вона прослужила вам, як можна довше потрібно знати деякі моменти, які продовжать термін експлуатації сантехнічного елемента.

Можна розглянути кілька основних порад по догляду за акриловою ванною, які збережуть її первозданний вигляд на довгий час.

1. Очищати від різних забруднень акрилову конструкцію необхідно регулярно. Здійснювати чистку можна будь-яким поліруючі засобом, але не варто застосовувати сполуки, які містять в собі агресивні хімічні елементи. Щоб перевірити не знайоме засіб, потрібно протерти їм невелику ділянку, який малопомітний. Кожен раз після кожного використання ванну варто промивати, а потім протирати ганчіркою насухо.

2. Крім постійного промивання акрилової ванни потрібно раз на тиждень влаштовувати генеральне чищення. Необхідно придбати спеціальний миючий спрей, який наноситься по краях ванни. Засіб залишається на поверхні близько 10 хв, а потім змивається. Після цього ванна полірується звичайним способом.

3. Іноді трапляється, що на поверхні конструкції з'являються сліди від іржі, які можуть зникнути з допомогою спеціальних миючих засобів, а також допоможе оцет або сік лимона. Щоб іржа більше не з'являлася, варто час від часу вживати заходи профілактики, а також не забувайте щільно закручувати крани.

4. Для дезинфецироывть prombaza77.com можна застосовувати 7% розчин хлорки, яким її наповнюють до країв, а потім стінки виробу ретельно промивають водою.

5. Проблема, яка трапляється практично у всіх, хто встановив акрилову сантехніку – це вапняний наліт. Тут можна використовувати також спеціальні засоби, які не повинні містити спирт, розчинники, аміак, формальдегід та мурашину кислоту. Можна обійтися і без коштів, застосовуючи оцтовий розчин або лимонний сік.

6. Для того щоб ваша ванна зберегла свій привабливий вигляд надовго, не варто ставити на акрилову поверхню металеві предмети, які можуть стати причиною появи подряпин. Також прати в такій ванні забороняється, тому що порошок може зіпсувати поверхню.

7. При наявності подряпин не варто купувати нову ванну. Її можна відремонтувати своїми силами. Невеликі подряпини видаляються за допомогою наждачного паперу. Потім затираються зубною пастою, і полірується спеціальним засобом.