Твердопаливні котли корисні рекомендації по вибору Працюють на твердих видах палива котли – це абсолютно унікальне і дуже ефективне обладнання, яке з легкістю здатна вирішувати величезну кількість проблем, пов'язаних з опаленням.

Однак щоб подібне пристрій належним чином справлявся зі своїми функціями, дуже важливо правильно здійснити вибір, обов'язково беручи до уваги ряд досить важливих критеріїв.

Показник потужності

Розрахувати найбільш оптимальний рівень потужності для подібного обладнання зовсім не складно. Для цього достатньо скористатися досить простою формулою – на десять метрів квадратних – кіловат потужності. Проте застосовувати цей принцип можливо лише в тому випадку, якщо будова належним способом утеплено. Крім того, при підборі даного параметра також слід обов'язково передбачити і деякий додатковий запас потужності, щоб у разі необхідності мати можливість досить швидко прогріти приміщення.

Твердопаливні котли корисні рекомендації по вибору
Тут відразу необхідно зазначити, що вироблені таким методом розрахунки є лише чисто приблизними. Тому, якщо існує необхідність у більш точних параметрах, то найкраще буде звернутися до досвідчених експертів, які проведуть всі необхідні розрахунки і максимально точно підберуть потрібну потужність обладнання.

Грамотний підбір даного параметра при виборі котлів такого типу, має неймовірно серйозне значення. Адже якщо подібне обладнання буде відрізнятися недостатньою потужністю, то воно, природно, не зможе належним чином прогрівати приміщення, а установка, навпаки, надмірно потужного котла, призведе до вельми істотним додатковим витратам і набагато більш швидкого зносу всього опалювального обладнання.

Використовуване паливо

Досить важливим моментом при підборі твердопаливного котла також є і безпосередня різновид палива, на якому він здатний працювати. Тут фахівці рекомендують вибирати той матеріал, який знаходиться в більш широкій доступності. Найбільш кращим рішенням у подібній ситуації, вважається обладнання, здатне з однаковим успіхом працювати не тільки на одному конкретному типі палива.

Камера згоряння

Твердопаливні котли корисні рекомендації по вибору
то стосується безпосереднього розміру самої камери згоряння, то даний параметр, перш за все, матиме досить значний вплив на тривалість автономної роботи самого котла. Ніж розміри камери будуть більше, тим власникові набагато рідше потрібно підходити до котла і додавати в нього нову порцію палива. Найкращими, в подібній ситуації, вважаються спеціальні сучасні пристрої, оснащені додатковими системами автоматичної подачі палива, які є досить простими та надзвичайно зручними в плані повсякденного використання.