Правильний вибір насоса Коли у вас на дачній ділянці є місце для фонтану, то цим слід скористатися. Справа в тому, що після міської метушні дуже приємно буде провести відпочинок на природі, під звук дзюрчання води.

Найчастіше такого роду фонтани роблять своїми силами.

Але для того щоб даний вид фонтану зміг принести задоволення його необхідно правильно облаштувати і встановити на нього насос потрібної марки.

Крім насоса вам будуть потрібні спеціальні насадки, які теж необхідно підбирати, відповідно до необхідної маркуванні.

Як підібрати насос

Перш ніж підібрати потрібний насос, вам потрібно уточнити, який саме вам потрібен.

Справа в тому, що вони діляться на два види насосів. Одні придатні тільки для занурення у воду, а інші, навпаки, для використання на поверхні.

Занурювальні насоси найчастіше використовують для установки в фонтани і якщо vodalux-fontan.ru наших знайомих ви можете підібрати собі потрібний варіант, а поверхневі, для різних водоспадів.

Правильний вибір насоса
Правильний вибір насоса

Крім цього вони відрізняються типовими пристроями. Ціна таких насосів відносно не дорога. В момент їх використання вони практично не видають стороннього шуму. Провести монтаж даних насосів дуже просто, для цього не потрібно додаткових навичок.

Насоси, які використовують для установки на поверхні, трохи дорожче, ніж занурювальні. Крім цього їх складніше встановити на поверхню. Спеціального догляду їм не потрібно, але у використанні вони здатні видавати більш гучні звуки на відміну від своїх аналогів.

Коли встановлювати і за якими критеріями вибирати

Коли необхідно встановити фонтан насос, то бажано використовувати більш потужний агрегат. Від того наскільки могутніше його потужність, то і струмінь фонтану буде значно вище. У тому випадку, коли вам потрібно встановити фонтан, у якого є не одна, а кілька струменів, то в цьому випадку потрібно підібрати більш потужний насос. В цьому випадку доведеться вибирати між вихідною потужністю і витратами на електрику.

При виборі насоса для того чи іншого фонтану, необхідно правильно підібрати обсяг прокачується рідини. Крім цього можна зустріти у продажу насос, який може одночасно підійти як для водоспадів, так і для фонтанів.

Перед тим, як придбати необхідний насос, необхідно правильно розтлумачити продавцю, для чого саме він вам потрібен. Яка висота видається струменя вам необхідна.

Правильний вибір насоса
Правильний вибір насоса

Для того щоб ваш фонтан, розташований на поверхні, зміг прослужити тривалий час, необхідно спочатку викласти певну суму грошей і придбати додаткові труби та ізоляцію до них. Насос для такого фонтану повинен мати велику потужність, щоб вона змогла підняти необхідну кількість рідини наверх.