Застосування шпаклівки в домашніх умовах Сучасна шпаклівка – готова суміш у вигляді порошку, яку розбавляють водою, або розчин у вигляді пастоподібного матеріалу. В основному діляться шпаклівки на вирівнюючі (груба, крупнозерновая) і фінішні.

Крупнозерновые шпаклівки застосовуються для першого шару вирівнювання поверхні. Товщина такого шару може досягати 2,5 див. В основу цієї шпаклівки входить гіпс і мінеральна крихта, за рахунок чого розчин має хорошу пластичність і стійкість до усадки. Варто знати, що подібну суміш можна наносити на цементно-піщаний матеріал (бетон, штукатурка).

Застосування шпаклівки в домашніх умовах
Якщо ви хочете, щоб при відключенні централізованої подачі енергії у вас вона була, можна придбати портативну міні електростанцію www.generatora.net або, приміром, бензо – або дизельні генератори. Отже, гіпс входить у реакцію з цементом, що призводить до руйнування поверхні. Щоб уникнути цього, в якості зв'язуючої ланки використовують шар вапняного розчину, товщиною до 0,5 см. Стартову шпаклівку зазвичай наносять певними ділянками металевими шпателями, а рівняють правилом, захоплюючи як можна більше площі.

Фінішні суміші використовуються в якості закладення дрібних нерівностей, щілин, тріщин чорнового шару. Досить тонкого шару фінішної шпаклівки (до 1 мм), щоб зробити поверхню гладкою і рівною. Для ідеально гладкої поверхні (наприклад, під фарбування) застосовують суперфинишные суміші, а також акрилову пастоподібну шпаклівку. Такий матеріал наноситься в кілька дуже тонких шарів. Завершальним етапом робіт є шліфування поверхні, а також нанесення захисного шару грунтовки.

Для вирівнювання поверхонь у відкритих приміщеннях застосовують шпаклівки на основі цементу, що наділяє розчин міцністю, пластичністю і підвищеною вологостійкістю. Цьому матеріалу, як і штукатурці, знадобиться час для надання міцності.