Сіп панелі для будівництва Важливо відзначити, що сіп панелі відносять до числа сучасних будівельних матеріалів, широко вживаних в будівництві. Подібний матеріал складається з листа пінополістиролу, який під впливом тиску обклеюють з допомогою стружкової плити.

У результаті, виходить не тільки надійний, але і практичний матеріал.

Як правило, сіп панелі застосовують для зведення малоповерхових конструкцій, це котеджі, дачі, а також з них роблять перегородки і перекриття в житлових будинках, а skfenix.ru можна замовити тут skfenix.ru. Кожна панель характеризується чіткою геометрією, яка володіє високим показником якості, тобто ніяких складнощів при монтажі і експлуатації виникати не буде.

Крім цього, сіп панелі відносять до екологічно чистого продукту, що має всі необхідні сертифікати, що підтверджують його якість та безпеку для навколишніх. Сучасні виробники все частіше беруть спеціальний клейовий склад, який не токсичний і не здатний виділяти шкідливі запахи і речовини, що дає можливість створювати особливий сприятливий мікроклімат у приміщеннях.

Якщо ви вирішили придбати подібний матеріал, то в першу чергу рекомендується звертати увагу на леви, так як на них не повинно бути залишків клею, інакше якість будови буде дуже поганим. Зазвичай вага панелі не є великим, саме завдяки цьому вдається відмінно заощадити на фундаменті, тобто можна звести стрічкову основу. До того ж, матеріал легко транспортувати і зберігати, тому під час будівництва можна буде обійтися невеликим вантажопідіймачем.

Варто відзначити, що всі панелі володіють стандартними розмірами, що дає можливість економити на використаному матеріалі. Кожен майбутній будинок має недорогу вартість, зате його конструкція надійна і практична, але лише в тому випадку, коли виконуються всі вимоги, що стосуються зведення житлових будівель. Процес монтажу не проблематичний, всі будівлі зводяться в найкоротші терміни. Наприклад, за пару тижнів вдається звести заміський будинок невеликого розміру.

Важливо знати, що зведення житлового будинку з сип панелей обходиться фінансово в два рази дешевше, ніж застосування такого матеріалу, як черепашка або бетон.

Завдяки своїм особливим фізичним властивостям такий матеріал дозволяє зберігати в будинку в літній період прохолодну атмосферу, а взимку, навпаки, теплу. Не менш важливим вважається і той факт, що подібні будинки не потребують проведення робіт з утеплення, що дозволяє майже наполовину скоротити витрати на опалення. А skfenix.ru СК «Фенікс» допоможе вам з малоповерховим будівництвом.