Особливості чорного та кольорового металопрокату На даний момент металопрокат досить затребуваний не тільки в області будівництва, але і в машинобудуванні. Відразу необхідно обмовитися, що металопрокат буває двох видів: кольоровим металом і чорним.

Варто зауважити, що виробництво є складним і трудомістким, тому вартість деякої продукції досить висока. По суті, під металопрокатом розуміється залізна руда, яка піддається тривалій і важкій переробки. Зараз торговий дім «Сталь трейд» пропонує широкий асортимент чорного прокату, доступний за наступним посиланням - http://profnastil-perm.ru/cherniy-metalloprokat/.

Особливості чорного та кольорового металопрокату

Відмітні особливості чорного металопрокату

Для виготовлення всього чорного металопрокату найчастіше застосовуються феросплави, тобто чавун або сталь. Найчастіше це наступна продукція: балки, палі, рейки і так далі. До речі про балці, це дуже великий елемент, який знаходить застосування в будівництві різних споруд, колон або мостів. Арматура, до речі, теж є чорним металопрокатом. За допомогою цього будівельного матеріалу бетон роблять більш міцним, що дозволяє застосовувати його для облаштування перекриттів та інших будівельних деталей.

Кольоровий металопрокат і його особливості

При розгляді такого металопрокату, дані елементи є похідними кольорових руд, які виготовляють шляхом плавки. По суті, весь кольоровий метал може відноситься до двох груп: легким та важким. Це не єдина класифікація. Так, на даний момент кольоровий метал буває благородним і рідкоземельних. Для виробництва легкого металу найчастіше використовується алюміній або магній. З свинцю, цинку або олова виготовляється перевага важкий метал. В основному великі виробництва користуються такими видами кольорового металопрокату.

Щоб зробити форму з чорного металу задіюються такі процеси як кування, пресування, різні штампування. За допомогою прокатного верстата обробляється велика частина сталі, яка йде на виробництво дроту, арматури, куточків і інших елементів.

Необхідно обмовитися, що на даний момент як кольорового, так і чорний металопрокат користується широким попитом в області будівництва. Він вигідно відрізняється своїми характеристиками, які обумовлюються високоякісної обробкою. Для виробництва будь-якого металопрокату потрібні не тільки навички, але й особливого устаткування, а сам процес є складним і тривалим.