Для чого потрібні трансформатори Трансформатор є одним з ключових приладів, які з'явилися після відкриття електричної енергії. У самій назві вже закладені функції цього пристрою. Трансформатор призначений для перетворення змінного струму, який переходить з однієї системи в іншу.

У зв'язку з цим застосування його є досить різноманітним і повсюдним. Їх можуть застосовувати як у якості окремих споруд або пристроїв (трансформаторні станції, будки, трансформатор 220-220), так і в якості вбудованих елементів конкретного побутового приладу.

Найважливішою сферою, де застосовуються трансформаторні пристрою є вироблення, а так само передача електричної енергії. Справа в тому, що при транспортуванні на великі відстані необхідно знизити до мінімуму втрати. Це досягається шляхом застосування малих струмів в сукупності з великою напругою. При цьому в побуті найчастіше необхідні невеликі напруги. Для того що б перетворити напруга і застосовуються трансформатори. Безпосередньо на електростанціях використовують підвищувальні трансформатори, а після понижуючий www.220-110.рф.

Трансформатори можуть відрізнятися по своїй начинці, так як з урахуванням наявності трьох фаз в електромережах, необхідно використовувати або трифазний трансформатор 220-220, або кілька однофазних, які будуть з'єднані. ККД таких трансформаторів становить майже сто відсотків, але при наявності великої потужності, частина її може бути втрачена за рахунок нагрівання, що в свою чергу призводить до необхідності застосування охолодження, яке може здійснюватися за допомогою різних рідин. При нагріванні можуть бути використані і сухі трансформатори. Їх можна використовувати для перетворення відносно невеликих напруг.