Поради по використанню міжвінцевого утеплювача Використання натуральної деревини при будівництві заміських будинків і дач користується значною популярність, яка випливає з властивостей самого матеріалу.

Однак, щоб забезпечити довговічність і внутрішній комфорт такої будови, необхідно виконати цілий ряд запобіжних заходів, одним з яких є межвенцовое утеплення.

Будь матеріал для цієї операції не підійде, адже він повинен бути не просто екологічним і натуральним, але також відрізнятися довговічністю, і добре чинити опір зовнішніх кліматичних впливів. Також дуже важливо, щоб такий захист не боялася грибка і цвілі, а по вологовбирання і паропроникності була схожа з основним деревним матеріалом, що зберігає від появи щілин і тріщин.

Однозначно можна сказати, що в якості межвенцового утеплювача в дерев'яному будинку не можна застосовувати скловату, монтажну піну або базальтову плиту. Також не підійде утеплювач, що містить пінополістирол, відмінно підходить для кам'яних і цегляних будівель. У разі ж дерев'яного будинку використання подібних речовин веде до накопичення вологи усередині конструкцій, що однозначно згубно для деревини.

Натуральна вовна або вата з бавовни теж не підійде, адже проходячи цикл намокання-висихання ці речовини змінюють свій об'єм, оголюючи сполучні стики. Також всередині цих матеріалів дуже добре розмножується моль та інші комахи, згодом наповнюють будинок.

Краще всього застосовувати для межвенцового утеплення такі матеріали:

1. Джут і льон. Дані матеріали маю капілярну структуру, що дозволяє накопичувати і потім віддавати надлишки вологи відповідно з показниками вологості повітря. Технічні характеристики дозволяють їм добре утримувати тепло всередині

Поради по використанню міжвінцевого утеплювача
приміщень. Щоб зробити застосування цих речовин більш зручним, їх випускає у формі повстяних і паклевых стрічок. Вибираючи матеріал, слід особливу увагу приділяти його однорідності і пишності, інакше якість ущільнень буде недостатнім.

2. Овеча вовна. Цей матеріал став застосовуватися не так давно: в ньому використовуються унікальність внутрішньої структури волокон вовни: вона не злежується, і не схильна до впливу грибка і цвілі. Також овеча вовна здатна відмінно протистояти шуму і регулювати вологість всередині дерев'яного будинку.