Як побудувати каркасний будинок Досі самим улюбленим матеріалом для будівництва будинку залишається дерево. Навіть у сучасних умовах, коли ринок може запропонувати на вибір велику кількість матеріалів для будівництва, деревина не здає своїх позицій і залишається лідером.

Але при цьому вимоги, які пред'являються до сучасного дерев'яного будинку і вимоги двадцятирічної давності суттєво відрізняються. Зараз споживач хоче отримати не просто будинок з дерева з мінімальним набором необхідних зручностей, а якісну будову, яке повинно бути виконано з урахуванням нових технологій, з характеристиками не гірше ніж у будинків, побудованих з сучасних матеріалів.

Рішенням такого завдання, стало застосування каркасних дерев'яних будинків. При всіх плюсах дерев'яного будинку, до яких можна віднести екологічність і відносну дешевизну, додалася ще одна істотна особливість, що виділяє каркасні будинки серед всіх інших будівель – швидкість їх зведення.

Саме швидкість збірки вдома зробила каркасні конструкції такими популярними серед забудовників. Це цілком зрозуміло. Клієнту, що замовляє будівництво будинку, хочеться отримати готовий результат якомога швидше, а не чекати 2-3 роки, як вимагають технології будівництва із застосуванням інших матеріалів. А www.doma-karkasnye.com – це максимально заощадити велику кількість часу. До речі, такі будинки це не винахід нашого часу. Юрта – ось перше житло каркасного типу. Звичайно це самий примітивний варіант, і зараз матеріали, з яких виконують будинки та їх конструктив, вже давно не мають нічого спільного зі своїм прототипом.

На відміну від цегельного будови, www.doma-karkasnye.com можна не включати витрати на фундамент. Легкість конструкції виключає необхідність закладки стрічкового фундаменту, достатньо буде лише азбестових труб, з залитим в них розчином. В результаті, при будівництві каркасного будинку можна заощадити до 30% всіх коштів.

Побудувати каркасний будинок можна власними силами, це, звичайно ж, трудомісткий процес, але цілком здійсненний. Але для того, щоб провести розрахунок каркасного будинку, краще залучити фахівців. Збірка каркасного будинку вимагає особливої ретельності та скрупульозності, саме від того наскільки якісно буде проведена підгонка всіх врізок і як точно дотримано збереження жорсткості всієї конструкції, залежить подальша експлуатація такого будови.

При самостійному будівництві можна працювати з готовими сандвіч-панелями, при їх використанні темп будівництва підвищиться. Але в будь-якому випадку потрібно подбати про утеплення всього будинку, хоча цей етап обробки можна проводити не відразу, а через деякий час, якщо того вимагають обставини.