Правильний підхід до вибору покрівлі для заміського будинку Одним з найголовніших елементів, практично у всіх будівель, природно, вважається дах. Адже саме вона, як раз, і створює споруд необхідний захист від безлічі зовнішніх руйнівних впливів.

При цьому найважливішою складовою у будь даху, звичайно ж, є безпосередньо сама покрівля, яка досить надійно оберігає будівлю від всіляких атмосферних опадів. Саме тому, для того щоб споруда змогло прослужити максимально довго, надзвичайно важливо з повною серйозністю підходити до процесу підбору матеріалів, найбільш придатних для облаштування даху.

Сучасне різноманіття покрівельних покриттів

Правильний підхід до вибору покрівлі для заміського будинку
У наші дні, практично на всіх будівельних ринках присутня неймовірно великий асортимент різних матеріалів, призначених безпосередньо для облаштування дахів. Найбільш переважними рішеннями сьогодні, вважаються, застосування металочерепиці, традиційного шиферу, а також керамічної, гнучкою і особливої композитної черепиці.

Найбільш затребуваним матеріалом, на даний момент, по повному праву вважається бітумна черепиця, яка може виготовлятися в самих різних вариациаях. В якості основи такої покрівлі зазвичай застосовується спеціальний склополотно або целюлоза, які попередньо обов'язково піддаються додатковій просочення особливими полімерними добавками, що роблять її досить пластичною і, в той же час, неймовірно міцною. До того ж, така просочення також робить подібний матеріал ще і надзвичайно стійким до гниття і корозії, що, відповідно, дуже серйозно підвищує його довговічність.

Кілька слів про композитної черепиці

Правильний підхід до вибору покрівлі для заміського будинку
Не менш високою популярністю сьогодні, також користується і такий досить сучасний тип покрівлі, як черепиця. Головною особливістю даного матеріалу є його особлива багатошарова структура, в якості основи у якої виступає металева підкладка, додатково покрита спеціальним цинково-алюмінієвим сплавом. Завдяки цьому, подібна черепиця стає максимально стійкою до негативного впливу корозії. Крім того, на зовнішню поверхню у композитної черепиці обов'язково наноситься шар дрібної кам'яної криши, що робить її дуже схожою на істинно натуральний матеріал.

Покриті такою черепицею даху зазвичай відрізняються своєю неймовірною довговічністю, а також чудовою стійкістю до всіляких зовнішніх впливів. А оскільки подібний матеріал ще і до того ж абсолютно не вбирає в себе вологу, то йому, природно, стають абсолютно не страшні, ні сильні морози, не дуже різкі перепади температур.