Фарба сріблянка опис і застосування Сріблянку з давніх пір використовують для забарвлення в основному металевих предметів всередині і поза приміщеннями, тому що якісні характеристики такі, що вона не піддається впливів атмосферних явищ і високих температур.

Суспензією алюмінієвої пудри фарбують опалювальні системи та радіатори, покривають покрівлі з металу, цвинтарні огорожі і різні інші поверхні.


Щоб з алюмінієвого порошку сідлати фарбу, слід знати технологію приготування

Існує два типи такої фарби, які відрізняються за співвідношенням складових речовин:
1. Тип фарби ПАП-1 являє собою суміш з алюмінієвого пилу і лаку БТ - 577 у співвідношенні 2:5. Спочатку в ємність слід насипати пудру, а потім в неї вливати лак. Суміш перемішується. Висохлий шар фарби такого типу може витримувати дуже високу температуру - до 400 градусів.
2. Тип фарби ПАП-2 виходить в результаті ретельного змішування пудри і лаку у співвідношеннях 1 : 3 або 1 : 4.

Фарба сріблянка опис і застосування
Іноді суміш виходить дуже густий, тому потрібно додавати лак до отримання малярною в'язкості. Рівень в'язкості (або плинності) визначає спосіб нанесення фарби на поверхню. А наносити фарбу на поверхню можна будь-яким засобом – валиком, малярським пензлем або пульверизатором.

До речі, замість лаку можна застосовувати будь-яку синтетичну оліфу, при цьому якість отриманої фарби залишиться колишнім.

Термін придатності порошку сріблянки не обмежується, в той же час готова для малярних робіт суміш буде зберігати свої якості близько півроку.