Сендвіч-панелі гідності та основні особливості Такий досить новий вид будматеріалу, як сендвіч-панелі, зараз почав досить впевнено та швидко завойовувати вельми солідну популярність. І це, звичайно ж, повністю виправдане, адже подібні вироби мають просто унікальними експлуатаційними властивостями і неймовірно великим спектром використання.

Панелі такого типу мають особливу багатошарову конструкцію, що складається з двох шарів сталі і розташованого між ними шару із спеціального наповнювача. Найбільш широко поширеними сьогодні, вважаються вироби PUR/PIR, у вигляді наповнювача у яких служить вогнестійкий пінополіуретан, відрізняється чудовими термоізоляційними властивостями.

Ключові особливості

Внутрішній шар у панелей PUR/PIR, зазвичай створюється методом наповнення і формується вже безпосередньо всередині виробу, роблячи його тим самим, повністю однорідним. Подібна технологія допомагає більш рівномірно розподіляти навантаження, що, відповідно, робить даний матеріал досить стабільним.

У вигляді основних плюсів у таких сендвіч-панелей окремо слід виділити:
• Підвищену рентабельність;
• Відмінну механічну зносостійкість;
• Порівняно невисоку вартість;
• Прекрасні показники в плані теплоізоляції;
• Легкість монтажу;
• Чудову стійкість до атмосферних впливів;
• Відносно скромний вагу.

Сфера застосування

Сендвіч-панелі гідності та основні особливості
Зараз подібний матеріал відрізняється досить широкою сферою застосування. Так, наприклад, за рахунок своїх особливих якостей, такі панелі PUR/PIR сьогодні досить активно використовуються при спорудженні різного роду промислових будівель (торгових павільйонів, складів, ангарів і т. п.). Крім того, для даного типу виробу абсолютно не вбирають вологу і пар, що робить можливим їх застосування в місцях з досить високими показниками вологості, де велика частина інших матеріалів зазвичай досить швидко починає приходити в непридатність.


Основні види

Вироблені сьогодні сендвіч-панелі, як правило, розрізняються за типом наповнювача, товщині і безпосередньому призначенню. У сфері будівництва сьогодні найчастіше застосовують стінові і покрівельні вироби, які, на додаток до всього, ще й поділяються на гладкі і профільовані. У вигляді наповнювача у таких панелей може використовуватися безліч найрізноманітніших матеріалів, проте найбільшою популярністю серед них, на сьогоднішній день, завдяки своїм просто унікальним властивостям, по повному праву користується пінополіуретан.