Декоративне огородження на дачній ділянці Плетена огорожа. Для того, щоб дачна ділянка виглядав доглянутим і красивим, можна прикрашати його всілякими декоративними парканчиками і огорожами. Їх присутність не тільки впорядковує ділянку, але і захищає об'єкти від зайвих впливів.

Сучасний ринок пропонує величезна кількість декоративних огорож з різного матеріалу. Можна придбати металеві, пластикові, дерев'яні та ковані огорожі, але найкраще прикрасити ділянку власноручним творінням. Таким методом можна чудово втішити себе особисто і похвалитися перед сусідами.

Різноманітність декоративних огорож


В залежності від функціональності та місця розташування, декоративні огорожі можуть мати різні форми і виготовлятися з різних матеріалів. Якщо прийшла думка про те, що необхідно захистити клумби, то це можна зробити за допомогою каменю або у вигляді невисокого різнобарвного парканчика з дерева. Доречним буде сказати, що захищаючи місця, де знаходиться рослинність, краще використовувати природні матеріали. Це не тільки дозволяє огорожі гармонійно вписатися в загальний пейзаж, але і вельми благотворно впливає на самі рослини.
Просто чудово виглядають плетені огорожі. На їх виготовлення витрачається досить багато часу і старанності, зате результат перевершує всі очікування. Хочеться сказати, що для застосування плетених огорож, необхідно мати відповідний дизайн. Такий вид огороджень повинен доповнювати певний стиль, наприклад, дерев'яний будинок або альтанку. В принципі, плетене огорожу і саме по собі виглядає шикарно, але краще, щоб воно не виглядало «білою вороною».
Декоративне огородження на дачній ділянці

Мабуть, найпопулярнішими є мініатюрні дерев'яні паркани. Їх використовують для огорожі клумб, квітників, доріжок і невеликих майданчиків. Для їх виготовлення потрібні невеликі планки однакового розміру. Верхівка може бути гострим або округлої. Кілочки забиваються один біля одного по всьому необхідному периметру і кріпляться між собою тонкими рейками. Такі паркани фарбують у яскраві кольори. Перед фарбуванням необхідно обробити огорожу спеціальними сумішами, що робить деревину більш довгостроковій в питаннях функціонування.
Сучасний дизайн «подарував» дачникам такий варіант декоративних прикрас, як паркан з пластикових пляшок. Процес монтажних робіт надзвичайно простий і невигадливий. Кожну пластикову пляшку наповнюють будь-яких матеріалів (наприклад, піском), закривають кришку і злегка втоплюють у землі горлечко пляшки. Після ретельної утрамбування і фарбування, паркан готовий. Хоча такий вид огорожі і не є грунтовним і екологічно чистим, практичності йому не відмовиш. Будь-ланка огорожі завжди можна замінити в лічені миті. Такий мініатюрний паркан носить характер сезонного.
Декоративне огородження на дачній ділянці
Огорожа з пластикових пляшок.

Економічність і краса декоративних огорож


Скориставшись перерахованими методами, можна чудово прикрасити свій заміський ділянку. Головне – визначитися з тим стилем, який буде відображати дача. Побудова декоративних огорож своїми руками хороша тим, що вона приносить моральне задоволення, виготовлений об'єкт повністю відповідає всім вимогам дизайнерської задумки, і відбувається елементарна економія коштів. А грошей, як відомо, зайвих не буває.