Электрорифер і сфера його застосування Электрорифер цілком можна назвати високотехнологічним інструментом, до речі, так воно і є. Використовується він для скошування трав'яного покриву. Якщо звичайні газонокосарки застосовуються переважно при косовиці трави на рівних майданчиках, то електричні тримери використовуються, коли мова йде про необхідність скошування трави у важкодоступних місцях.

Бензин проти електрики

Само собою, говорячи про электрорифере не можна не згадати про тріммера, що працюють на бензині. Бензинові інструменти на даний момент користуються великою популярністю, правда, вже зараз видно, що вони поступово здають позиції, поступаючись їх аналогів, які працюють від електрики.

Тут немає нічого дивного, адже електричні коси абсолютно безпечні для навколишнього середовища, www.vpk66.ru на даний момент бажають дуже багато власників приватних будинків і дач, не кажучи вже про організації, основна діяльність яких полягає в догляді за територією.

Електрична коса чудово підходить для скошування трави поблизу огорож, біля кущів та дерев і взагалі поблизу об'єктів. При цьому треба зауважити, що працювати з інструментом важко, з цим цілком може впоратися навіть худенька жінка.

Різновиди електричних тримерів

На сьогоднішній день всі електричні коси умовно можна поділити на два види. Це коси, мотор яких розміщено вгорі і коси з мотором внизу.

Тримери, мотор яких знаходиться знизу, можна використовувати тільки для скошування м'якої трави. Також варто зауважити, що такі коси не можна використовувати для виконання значних обсягів робіт. Все це говорить про те, що краще всього купити www.vpk66.ru, у якого мотор знаходиться зверху.

Переваги електричних косПочати тут треба з того, що ці коси чудово збалансовані, працювати з ними одне задоволення. Вони дуже легкі і дуже прості у використанні, не кажучи вже про їх невеликому розмірі. Перевозити такі коси можна практично в будь-якому легковому автомобілі. Якщо взяти електричні коси, мотор яких розташований зверху, то не можна не відзначити їх ефективність в плані скошування бур'янів з товстими стеблами. Треба вказати і на те, що вони можуть працювати досить тривалий час і до всього іншого не бояться морської трави. На відміну від бензинових кос електричні не виробляють сильний шум під час роботи. Ну і само собою, електричні інструменти не забруднюють навколишнє середовище.