Двосхилі дахи основні конструктивні особливості Незважаючи на те, що в наші дні з'явилося досить багато нових рішень з облаштування покрівельних конструкцій, традиційні двосхилі дахи все одно продовжують залишатися самим простим і неймовірно популярним варіантом.

Звичайно, існують і більш прості односхилі конструкції, проте вони, як правило, здебільшого застосовуються тільки при облаштуванні допоміжних господарських споруд. Найголовніше гідність двосхилих дахів полягає в тому, що вони, як правило, відносно легко зводяться, і що їм, при бажанні, завдяки можливості застосування додаткових декоративних елементів, можна надавати вельми оригінальний і неповторний вигляд.

Деякі особливості двосхилих дахів

Двосхилі дахи основні конструктивні особливості
Найбільш серйозну увагу, при зведенні будь-якої споруди, без всякого сумніву, приділяється безпосередньо облаштування покрівлі, адже на неї, як раз, зазвичай припадає левова частка всіх зовнішніх впливів. До того ж, від правильності виконання такої двосхилим конструкції, буде дуже серйозно залежати і надійність самого покрівельного покриття, а також створювана у всіх внутрішніх приміщеннях атмосфера.

Скат покрівлі, іншими словами, це особлива площину, що утворилася після спорудження кроквяної конструкції та укладання покрівельного покриття. Що ж стосується двосхилого даху, то у неї, як правило, є дві такі площині, а з відкритих сторін виконуються так звані фронтони.

Тонкощі зведення конструкцій двосхилих

Двосхилі дахи основні конструктивні особливості
Процедура споруди двосхилих дахів, також як і у випадку з іншими видами покрівельних конструкцій, то ж передбачає обов'язкове дотримання ряду певних правил. Так, перш за все, проект передбачуваної даху необхідно попередньо накреслити на папері, що дозволить завчасно прорахувати всі можливі варіанти і помилки.

При зведенні даху подібного типу дуже важливо обов'язково брати до уваги наступні моменти:
• Такі конструкції в жодному разі не повинні споруджуватися під достатньо малим кутом, так як, в іншому випадку, всі випадають опади будуть накопичуватися на поверхні покрівлі, а це, природно, буде сприяти досить швидкому руйнуванню.
• Кроквяна система у подібних конструкцій повинна обов'язково мати максимально надійне кріплення, адже вона, по своїй суті, є несучим елементом всієї даху.
• Поверхня у скатів повинна обов'язково бути без вигинів і істотних дефектів.
Що стосується самого монтажу покрівельного матеріалу, то він повинен обов'язково здійснюватися в суворій відповідності з усіма нормативами, що пред'являються до кожного конкретного типу покрівлі.