Пароізоляція лазні найбільш популярні рішення Для істотного прискорення прогрівання всіх присутніх в лазні приміщень, подібна споруда, звичайно ж, потрібно обов'язково піддавати додатковій теплоізоляції.

Правда, тут варто відразу відзначити, що практично всі вироблені сьогодні різновиди утеплювачів дуже серйозно страждають підвищеною гігроскопічністю, що, природно, призводить до того, що вони досить швидко починають втрачати свою початкову ефективність. При цьому особливо серйозно все це, звичайно ж, зазвичай відноситься до різних різновидів мінвати, які, як відомо, найбільшою мірою піддаються негативному впливу вологи. І тому, щоб виконане за допомогою подібних матеріалів утеплення вийшло максимально ефективним, в ході його облаштування обов'язково застосовується додаткова пароізоляція, забезпечує утеплювача досить надійний захист від вологи, яка сьогодні зазвичай виконується за допомогою декількох різних матеріалів.

Плівка з поліетилену

Такого роду плівка сьогодні є широкодоступним і дешевим матеріалом, полотно у якого, до того ж, ще й має досить солідну ширину, що, природно, дає можливість облаштовувати пароізоляцію з мінімальною кількістю швів. Проте, тут слід відразу зазначити, що подібного виду матеріал, як правило, не відрізняється достатньою довговічністю, і з-за постійного впливу підвищених температур зазвичай починає досить швидко руйнуватися. У зв'язку з цим, в подібній ситуації, рекомендується застосовувати тільки саму товсту плівку.

Крафт-папір

Подібний матеріал зазвичай застосовується тільки при пароізоляції ділянок, що не зазнають досить сильному впливу вологи. Істинно в чистому вигляді крафт-папір зараз майже не зустрічається, зате надзвичайно широким поширенням користуються її спеціальні різновиди, виконані з лакованим і фольгованим покриттям. Оскільки такого роду матеріал досить негативно ставиться до впливу вологи, то його, як правило, застосовують тільки при пароізоляції кімнати для відпочинку і самого передбанника.

Спінений полиэтелен

Пароізоляція лазні найбільш популярні рішення
Даний матеріал прекрасно підходить для пароізоляції лазень і саун, оскільки він не тільки ідеально затримує пар і вологу, але ще і також виступає в якості безпосередньо самого утеплювача. При цьому найкращим варіантом тут, вважається застосування спеціальних полотен зі спіненого поліетилену з додатковою фольгованим покриттям, оскільки вони відрізняються набагато більшою стійкістю до підвищених температур.

Фольгована мінвата

Така різновид мінвати той же зазвичай виступає одночасно і у вигляді пароізолятора і в якості утеплювача, що дозволяє з його допомогою вирішувати відразу два завдання. При застосуванні такого матеріалу в лазні, його монтаж зазвичай виконується фольгою назовні, а теплоізоляційним шаром всередину.