Праймер кращий ґрунтувальний матеріал Щоб будь-який обробний матеріал добре ліг на поверхню, необхідно нанесення якісного ґрунтового шару. Будь-які види робіт (від поклейки шпалер, фарбування стін до облаштування покрівлі та гідроізоляції) вимагають попереднього грунтування.

Для чого потрібна грунтовка?

Ґрунтовка служить для утворення на поверхні тонкого покриття, на яке краще всього укластися будь-який наступний шар (фарба, шпаклівка, бітумна мастика тощо). Як відомо, бетон з часом кришиться, розтріскується і покривається пилом. Це негативно позначається на матеріалі, який буде укладатися поверх нього, т. к. в рази знижується його адгезія (здатність матеріалів зчіплюватися між собою) з поверхнею.

Ґрунтувальний шар дозволяє уникнути всього цього. Він здатний глибоко проникати в структуру бетону і скріплювати його найдрібніші частинки, не дозволяючи їм відвалитися. Таким чином, наступні шари будь-якого матеріалу будуть більш ефективно зчеплені з поверхнею, що продовжить термін їх служби.

Застосування грунтовки в покрівлі

Облаштування рубероидной покрівлі також вимагає ґрунтовки. Для цих цілей використовується спеціальний бітумний праймерматеріал, що складається з бітуму і органічних добавок. Він володіє високою проникаючою здатністю та стійкістю до перепадів температур. Це дозволяє використовувати праймери практично в будь-яких регіонах Росії з будь-якими погодними умовами (важливо тільки, щоб під час нанесення ґрунтувального шару вологість поверхні не перевищувала 5-6%).

Як відомо, руберойд клеїться за допомогою бітумної мастики. Праймер – ідеальний засіб для створення якісного шару грунтовки під мастику.

www.stroyshopper.ru залежить, в першу чергу, від стану самої поверхні і від складу будівельного матеріалу. Середня витрата складає від 0,20 до 0,40 л на кв. м.

Сьогодні виробництвом грунтовки праймера (а в нашому випадку ще й покрівельного гідроізоляційного) займається велика кількість компаній. Проте будівельні матеріали від вітчизняних виробників показують кращі результати.

Підводячи підсумок, можна сказати, що немає ніякої різниці, www.stroyshopper.ru і покрівлі – адже його використання не тільки знижує витрата мастики, але і скорочує загальні витрати на проведення робіт. І, звичайно ж, не можна залишити без уваги той факт, що якісна ґрунтовка забезпечить тривалий термін служби покрівельного або гідроізоляційного шару.