Там, де немає централізованого опалення, або воно не справляється із завданням підтримки комфортного рівня тепла, не обійтися без додаткового джерела обігріву. І їм цілком може стати теплова гармата на природному газі: ціна її експлуатація виявиться нижче аналогів на іншому паливі.

Если вас интересуют вентиляторы промышленные от ДЗПО, стоит заглянуть на этот сайт dzpo.com.ua вы найдете вентиляторы промышленные от ДЗПО отличного качества и по доступной цене.

Вона являє собою пристрій, що створює потік теплого повітря під впливом згорає газового палива. Корпус приладу при цьому досить сильно нагрівається, тому виконаний він завжди з міцного металу. А поширення прогрітого повітря по приміщенню здійснюється за рахунок вбудованого вентилятора. Т.ч. теплова гармата на природному газі - це те ж саме, що газовий тепловентилятор.

Принцип роботи

Газові теплові гармати на природному газі працюють таким чином:

  • газ потрапляє в камеру згоряння,
  • спрацьовує пристрій розпалювання,
  • горіння газу нагріває теплообмінник,
  • вбудований вентилятор затягує холодне повітря, пропускає його через теплообмінник і випускає назовні.

варто купити теплову гармату на газі. обладнану додатково термостатом, який запобіжить перегрівання приладу і повітря.

Сфера використання

Купити газову теплову гармату в Москві варто в таких випадках:

  • вам необхідно якісно обігріти житлові, господарські будівлі або приміщення великого об'єму,
  • ви хочете швидше і з великою зручністю закінчити ремонт (просушити штукатурку, підвищити пластичність натяжних стель і т.д.),
  • в теплу пору року пристрій без газу буде служити потужним вентилятором.

З огляду на таку багатофункціональність, стає ясно, як вигідно купити газову теплову гармату. Ціна її зовсім невисока в порівнянні з аналогічними приладами. Якщо додати той факт, що пристрій може працювати без перерв цілодобово, то воно видається дуже затребуваним і на етапі будівництва.

Види палива для газових гармат

Перед тим як прийняти остаточне рішення і почати дізнаватися ціни на теплові гармати на газу. слід зрозуміти, яке паливо придатне для них. Всі газові тепловентилятори можуть працювати на природному газі, або на зрідженому. При наявності магістралі, пристрій за допомогою шланга може бути підключено до неї. В цьому випадку теплова гармата на газу буде працювати як повноцінний стаціонарний нагрівальний прилад.

Якщо вам потрібен мобільний прилад, варто разом з газової теплової гарматою купити балони з пропаном або бутаном.

Крім того, заряджати пристрій паливом можна на автомобільних заправних станціях.

види гармат

Теплова гармата газова випускається в одному з двох варіантів:

  • прямого нагріву,
  • непрямого нагріву.

Пристрої прямого згоряння відрізняються тим, що повітря надходить безпосередньо на відкрите полум'я і без очищення повертається в приміщення, несучи з собою продукти згоряння. Для безпечного функціонування такого приладу необхідна додаткова вентиляція приміщення.

У гарматах непрямого згоряння газ згорає в особливій камері, після чого продукти горіння видаляються через димар. Ціна на газову теплову гармату прямого згоряння трохи нижче, ніж непрямого. При цьому варто відзначити, що другий пристрій відрізняється малою мобільністю.