Оргскло альтернативний матеріал для домашнього інтер'єру При проведенні внутрішніх отелочных робіт і облаштування інтер'єру кімнат у приватному будинку, важливо вивчати різноманітні матеріали, що пропонуються до застосування вітчизняними і зарубіжними компаніями.

Сучасні технології у виробництві дозволяють значно поліпшити експлуатаційні характеристики традиційних матеріалів, виготовити нові типи, що відрізняються високою стійкістю до впливів, міцністю, і іншими корисними властивостями. Якщо не бояться експериментів, використовувати нові матеріали, небанальні поєднання і комбінації різних фактур, можна отримати гідний інтер'єр захоплених поглядів і при цьому абсолютно функціональний і практичний.

Оргскло – синтетичний матеріал, що володіє всіма зовнішніми характеристиками традиційного скла, але позбавлений недоліків високої крихкості. Провідний plastikam.ru пропонує широкий асортимент виробів з цього матеріалу всіляких форм і різного призначення. Міцнісні характеристики оргскла дозволяють виготовляти з нього як конструктивні елементи в інтер'єрі, так і меблі, предмети побутового призначення.

Чому ж варто серйозно розглядати цей матеріал для застосування в інтер'єр?

#10004; По-перше, оргскло передбачає різні варіанти текстури, матові, глянсові або дзеркальні поверхні, їх уміле комбінування дозволяє привнести елемент сучасності, навіть деякої футуристично в дизайн приміщення.

#10004; По-друге, прозорі елементи візуально здаються невагомими, не створюють зайвих перешкод на шляху природного освітлення, при цьому вони не поступаються за ступенем міцності і стійкості своїм більш масивним аналогам.

#10004; по-третє, очищення предметів з оргскла можна проводити без спеціальних засобів, досить простий вологого прибирання.