Підлогові покриття Багато хто з нас дотримуються принципу все робити власними руками. Але багатство вибору матеріалів на ринку заважає нам прийняти правильне рішення.

Давайте ознайомимося з найбільш поширеними матеріалами, які застосовують при обробці підлог.

Для освітлення можна використовувати світлодіодні світильники, і вибрати їх вказує звідки mbright.com.ua.

Лінолеум

Лінолеумне покриття досить поширена технологія. Найбільш часто його можна зустріти у вітальнях і господарських приміщеннях. Практичність і дешевизна ось його гідності. Невибагливістю у догляді, багатство вибору малюнка і кольору, проста застосування, універсальність для будь-якого виду поверхні залучають своїх покупців.

Підлогові покриття
Підлогові покриття

Один тільки мінус – це ненатуральність матеріалу. Але якщо ви рідко буваєте в таких приміщеннях, цей аргумент можна не враховувати. Звичайно, вибір іншого матеріалу може бути більш підходящим варіантом.

Ламінат

Підлогові покриття
Покриття з ламінату стає все більш популярним. В даний час він став порівняно дешевше при поганих не якостях матеріалу. При використанні ламінату легко можна буде змонтувати систему «теплої підлоги». Плюс до всього ламінат стійкий до зношування, простий у монтуванні, не дорогою, а також існує великий вибір кольорів. Мінус тільки в поганому шумопоглинання. Цю проблему можна вирішити за допомогою великого вибору матеріалів з хорошою шумоізоляцією.

Ковролін

Ковролін і в даний час не втрачає свої позиції на ринку. Дуже багато хто стверджує, що це саме підходяще місце для збору пилу. Цю ситуацію можна вирішити, якщо періодично пилососити ковролін. У списку достоїнств ковроліну можна звернути увагу споживачів на наступні: прийнятна вартість, стійкий до зношування, практичний, шумопоглинаючий, можливість підібрати під всі види інтер'єру.

Пробка

Порівняно недавно з'явився на ринку. Це саме екологічне покриття, хоч і дороге. Матеріал володіє гіпоалергенним властивістю, тому він в першу чергу підходить для кімнати, де будуть перебувати діти. Плюс до всього він не горить і стійкий до вологи. Мінус у нього тільки один – меблі з плином часу залишає на ньому вм'ятини.

Ми розглянули лише найбільш поширені і самі купуються, по праву заслуговують особливої уваги, підлогові покриття.