Про надтонкої теплоізоляції Надтонка теплоізоляція наноситься як фарба, а по дії більше нагадує тепловий бар'єр. Рідке теплоізоляційне покриття складається з акрилового єднального високої якості, композиції фіксаторів і каталізаторів і керамічних мікросфер з зарядженим повітрям.

Крім цього, до складу матеріалу входять спеціальні добавки, що перешкоджають появі корозії металу і утворення грибка на бетонних поверхнях при підвищеній вологості.

Будучи stroy-cargo.ru уберігає метал і дає можливість служби матеріалу набагато довше. У комбінації все це робить матеріал гнучким, легким і розтяжним. Він являє собою суспензією білого кольору, яка наноситься на будь-яку поверхню, а по консистенції схожий на звичайну фарбу.

Про надтонкої теплоізоляції
У порівнянні зі стандартними утеплювачами з вати надтонка теплоізоляція має ряд переваг за рахунок простоти і швидкості нанесення, тому застосування цього матеріалу допоможе в значній мірі зменшити трудомісткість робіт.

Особливість надтонкої ізоляції полягає в тому, що вона дає можливість покривати поверхні зі складною конфігурацією, при цьому ізоляція не створює незручностей під час обслуговування та ремонту.

Застосування надтонкої теплоізоляції має чимало позитивних аспектів:
1.Перешкоджає появі корозії і конденсату.
2.Захищає від виникнення грибка, цвілі й мікроорганізмів.
3.Створює безшовне покриття.
4.Дає можливість покриття поверхонь в житлових приміщеннях.
5.Якісне утеплення.
6.Дозволяє заощадити простір до об'єкта.