Плюси і мінуси підвісної стелі На сьогоднішній час підвісна стеля радує людське око в багатьох будинках і квартирах. Завдяки такому будівельного матеріалу, можливо, втілити найрізноманітніше і творче бажання.

Але не завжди і не у всіх випадку подібна обробка стелі буде виглядати доречно. Адже у даного виду оздоблювального матеріалу, є свої переваги і недоліки, про який можна буде дізнатися в цій статті.

Плюси підвісної стелі

Будь-який різновид підвісної стелі здатна приховати всі нерівності підстави. При виборі даного обробного матеріалу для стелі можна не переживати з приводу того, що буде обсипати штукатурка або яке інше покриття. Крім цього під підвісною стелею можна ховати електричні дроти.

Різновид підвісних стель настільки різноманітна, що кожна людина зможе підібрати для себе щось незвичайне і підходяще під смакові уподобання. Також підвісні стелі відрізняються і по ціновій категорії, яка буває низької і високої. Звідси можна зробити висновки, що такий обробний матеріал для стелі є найбільш універсальним і підходить під будь-який бюджет.

Плюси і мінуси підвісної стелі
Що стосується кольору, виду та форми стелі, то тут може бути повна фантазія людини. Наприклад, підвісна стеля може бути металевим, скляним, матовим, перламутровим або навіть з застосуванням ефекту 3D.

Ще не менш важливим плюсом вважається те, що швидкість монтажу даного виду стелі досить швидка. Якщо робити складну конструкцію стелі, то цілком можна впоратися не кілька днів. А от для більш простого і однорівневого виду обробки стелі буде потрібно всього лише 1 день. Якщо буде необхідність зробити демонтаж, але в ньому також не буде жодних труднощів і проблем.

Також підвісна стеля відрізняється особливою довговічністю і якщо за ним правильно доглядати, то такий обробний матеріал зможе прослужити набагато більше, ніж вказують самі виробники.

Мінуси підвісної стелі

Самий головний і важливий мінус підвісної стелі це те, що його установка значно зменшує висоту стелі. Тим самим дана обробка абсолютно не підійде для тих приміщень, у яких стелі досить низькі.

Крім цього не кожна людина здатна самостійно змонтувати підвісну стелю. Тому доведеться в будь-якому випадку для якісного результату викликати досвідчених фахівців, які зроблять свою роботу, але і спричинять додаткові витрати.