Плюси і мінуси натяжних стель Під час ремонту кожен господар рано чи пізно стикається з проблемою обробки стель. З кожним роком з'являється все більше способів зробити стелю акуратним і красивим і одним з таких є застосування натяжних стель які можна знайти тут potolok2004.ru.

Варто вибрати такий варіант для своєї квартири допоможе вирішити ця стаття.

Види натяжних стель

Натяжні стелі — це спеціальні полотна, натягнуті трохи нижче цього стелі на спеціально змонтовані каркаси. Такі стелі можуть розрізнятися за матеріалом, з якого вони зроблені – зустрічаються вінілові та тканинні полотна. Вінілові стелі бувають матовими, глянцевими і сатиновими. Також по способу виготовлення вони класифікуються на шовні і безшовні. У кожного з цих видів є свої хороші і погані сторони, які будуть розглянуті нижче.

Переваги натяжних стель

#9786; Легка і швидка установка. Весь процес займе близько п'яти годин, при цьому після роботи не залишається ніякого сміття і пилу.

#9786; Довговічність. Середній термін служби, зазначений виробниками 10-15 років, при акуратному використанні ці стелі будуть радувати господарів ще довше.

#9786; Захист від вогкості. Цьому способу обробки зовсім не страшна волога, покриття не може зіпсуватися або почати обсипатися.

#9786; Легкий догляд. Немає необхідності нічого змінювати підфарбовувати в якості догляду можна лише часом протирати поверхню ганчіркою.

#9786; Можливість приховати що-небудь. Інженерні конструкції, дроти, і багато іншого легко приховано від очей полотном, значить, зовнішній вигляд кімнати не буде зіпсований некрасивими деталями.

#9786; Багата колірна гамма і цікавий дизайн. Величезний вибір всіляких забарвлень, принтів і фактур, можна підібрати покриття на будь-який смак.

Слід зауважити, що текстильні стелі мають більшу міцність, ніж вінілові, але при цьому вони погано утримують воду і складні у догляді. Вініл, навпаки, легше чистити, але він вкрай чутливий до перепадів температур.

Плюси і мінуси натяжних стель
Плюси і мінуси натяжних стель

Недоліки натяжних стель

#9785; Низька міцність. На жаль, таке покриття досить просто проткнути будь-яким гострим предметом, що безнадійно зіпсує стелю. З цієї причини слід уникати високої меблів і контролювати гри дітей.

#9785; Неможливість самостійного монтажу. Людям, які звикли робити ремонт своїми руками, дані шпалери зроблять неприємний сюрприз: змонтувати їх самому практично неможливо, тому доведеться звертатися до фахівців.

#9785; Зменшення висоти стелі. Оскільки полотно натягується нижче самого потоку, простір кімнати зменшується. З цієї причини слід вибрати інший вид обробки в кімнатах з низькою стелею.

#9785; Можливо провисання полотна. Якщо стеля був погано змонтований, з часом це може вилитися в провисання стелі. Виправити в такому випадку нічого вже не можна, єдиним виходом є повторна установка.