Дерев'яна вагонка для зовнішніх і внутрішніх робіт Ви вирішили зробити ремонт будинку з використанням вагонки. Наша компанія "Пиломатеріали Київ" надає послуги з розрахунку необхідної кубатури матеріалу.

Досвідчені консультанти будуть раді дати вам відповіді на всі ваші питання, що відносяться до класу вагонки, який використовується при певному виді робіт.

Зателефонувавши за телефоном +380 (67) 426-93-70 і сказавши оператору мета, для якої потрібні вам дошки, ви почуєте від нього обґрунтовану пропозицію, відноситься до одного з 4-х класів вагонки. Від того до якого класу належить замовлена вами деревина, буде залежати ціна. Ціни на вагонку, порівняно з цінами інших торговельних організацій, вас приємно здивують.

Для робіт усередині приміщення краще використовувати вагонку з листяних порід дерев, до яких відносяться:

• Липа. Дошки з цієї деревини мають приємний золотистий відтінок. Завдяки її здатності, при нагріванні наповнювати приміщення солодкувато-свіжим ароматом, Краще її використовувати в лазнях з сухою парою або в житлових приміщеннях. Тому що її деревина не відрізняється особливою щільністю і здатна вбирати велику кількість вологи, що призведе до передчасного гниття. Детальніше тут pilomaterialu.com.ua.

• Осика. Її використовують в лазнях. Шар деревини у неї більш щільний, тому у вологих приміщеннях прослужать дошки, виготовлені з цього дерева довше, ніж липові.

• Дуб. Дубові меблі або дубові двері – назви говорять самі за себе. Крім характеристик щільності і надійності, ця деревина володіє неповторним малюнком і благородним відтінком. Позмагатися в красі з нею може тільки ясен.

• Ясен. Його деревина дещо поступається дубовій в плані щільності і довговічності, але значно переважає її за ціною. Цінителі цієї дорогої деревини з екзотичним малюнком, можуть зробити спеціальне замовлення, так як вагонка з цього виду дерева не є предметом широкого споживання.

• Береза. Приємна на вигляд і дотик дерев'яна вагонка з берези в умовах низької вологості може прослужити досить довго. Але її зовсім не можна використовувати у вологих приміщеннях. Це для дерева з малим вмістом смол згубно. Крім того, що в ньому почнуться процеси гниття, воно втратить свою природну привабливість і деформується.

Для зовнішніх робіт краще застосувати вагонку з хвойних порід дерев.

Сосна найбільш часто використовується для всіх видів робіт. Вона має пряму фактуру, і містить найменшу кількість сучків. Не дуже хороша вона для використання в жарких приміщеннях лазні, тому що в її складі дуже багато смол, які можуть виділятися при нагріванні дошки.

Трохи рідше використовується вагонка з ялини, кедра і липи. Кожна деревина має свої переваги і недоліки, докладно про які вам розповість конультирующий співробітник компанії.