Вибираємо світильник На сьогоднішній день на ринку освітлювальних приладів представлений величезний вибір світильників. І часто буває непросто вибрати відповідну модель. До такої купівлі потрібно ставитися з усією серйозністю, тому що люстри не тільки освітлюють приміщення, а й виконують декоративну функцію і є важливою деталлю інтер'єру.

Також не варто забувати, що освітлення дуже важливо для здоров'я людини і його зору. Освітленість приміщення може впливати на працездатність людини і її душевний стан. Людина, що працює при поганому освітленні, швидше втомлюється, а значить, з часом знижується якість його роботи.

При виборі світильника багато губляться в різноманітті моделей. Щоб прийняти правильне рішення, важливо визначити основні вимоги, які ви пред'являєте до осветительному приладу.

В першу чергу слід вирішити, де саме ви плануєте купувати світильник. Безумовно, на ринку можна знайти велику кількість моделей за відносно невисокою ціною. Однак професійну допомогу при виборі світильника вам зможуть надати лише у спеціальному салоні або магазині. У салонах світильників, як правильно, представлені найкращі моделі. Також там можна буде знайти ексклюзивні моделі з оригінальним дизайном.

Після того, як ви визначилися з місцем покупки, важливо вирішити, який саме світильник ви хочете придбати, його форму і стиль. Тут a-l.kiev.ua існує велика різноманітність освітлювальних приладів: стельові і настінні світильники, бра, торшери, настільні лампи та ін Кожен з них може бути виконаний в різноманітних стилях. Правильно підібравши світильник, ви зможете оживити інтер'єр, зробити акцент на перевагах дизайну і приховати його недоліки.

Існує таке поняття, як світлове проектування. З його допомогою можна створити унікальну світлову схему в приміщенні. Однак це завдання дуже важке і краще довірити її професіоналам. При світловому проектуванні враховуються фізичні характеристики світла та матеріалів, на які він падає, розташування інших предметів інтер'єру і багато інших аспектів.

Вибираємо світильник
Вибираємо світильник

Щоб грамотно спроектувати освітлення в кімнаті необхідно знати її площу, висоту стель, кількість віконних конструкцій і їх розміщення, основний колір стін, характеристики матеріалів, використовуваних в обробці. Знаючи ці дані, а також враховуючи розміщення всіх предметів інтер'єру, фахівець зможе створити тривимірну модель кімнати в спеціальній комп'ютерній програмі. При виборі світильників, їх форми та дизайну, враховується призначення кімнати і його стиль. Далі приміщення розбивається на світлові зони. Для робочого місця і місць відпочинку підбираються світильники різної інтенсивності. Даний етап є, мабуть, одним з найбільш відповідальних і важливих.

На останній стадії проектування відбувається розміщення світлових акцентів і налаштування світлових приладів. Ступінь освітленості коригується залежно від того, які елементи інтер'єру потрібно затемнити або виділити.

За допомогою освітлення можна створити необхідну атмосферу, наприклад, романтичну атмосферу, яка налаштовує на відпочинок, або ж робочу атмосферу.