Натяжна стеля Ринок натяжних стель, за останній час сильно зріс. Але, все ж, деякі проблеми і деякі недоліки є. Натяжні стелі завжди боялися і бояться двох речей: неграмотного монтажу і матеріалу поганої якості.

Основних проблем з установкою натяжних стель дві: після установки виявляється, що колір значно темніша і, відповідно, стеля візуально тисне, як би нависаючи темною плямою.

Кольорові глянцеві натяжні стелі дуже небажано встановлювати в маленьких кімнатах з невисокою стелею. Натяжні стелі абсолютно приховують всі можливі нерівності і інші дефекти основи, до яких можна віднести бруд, патьоки, нерівності, тріщини.

Якщо встановлювати і www.jsvet.ru, то такий стеля набуває багатий вигляд, відображаючи світло з глянсової поверхні.

Натяжна стеля
Для того, щоб встановити таку стелю, не потрібно не тільки звільняти приміщення, але навіть виносити меблі. А це сильно економить сили і час. У теж час, в нього можна легко вбудовувати будь-які прилади освітлення, сигналізації і вентиляції.

При порівнянні цього виду стель з іншими видами, необхідно пам'ятати, що, наприклад, гіпсокартон досить трудомісткий у монтажі, вимагає багато часу і абсолютного звільнення приміщення. Так і тріщин з нерівностями при монтажі гіпсокартону не уникнути.

Дуже великою популярністю натяжні стелі стали користуватися в дев'яності роки минулого століття. Натяжні стелі спочатку почали виготовляти з ПВХ плівки.
Колірна палітра натяжних стель досить широка.

Це один з факторів, так сильно приваблює споживача. Ці стелі є чудовими антистатиками. До них ні коли не пристануть ні бруд, ні пил. Якщо вам потрібно, наприклад, підвести електропроводку, вентиляцію, або сигналізацію, ви з легкістю це зробите. Натяжні стелі легко замаскують всі нюанси.

В наш час здивувати кого-небудь натяжною стелею звичайного, білого кольору по-моєму не можливо. З цієї самої причини при створенні індивідуальності в обстановці треба обмірковувати оформлення стелі. Варіантів існує безліч. Бежевий натяжна стеля, наприклад, здатний викликати у всіх, хто прийде оцінити ваш ремонт, захоплення. Така стеля буде дуже добре виглядати, наприклад, в спальні.