Пральні машини з прямим приводом. Плюси і мінуси Для того, щоб боротися з конкурентами, виробники змушені розробляти самі незвичайні ідеї, які просунуть і поліпшать якість пропонованої продукції. Конкуренція – процес, за якого шукаються способи, що дозволяють поліпшити споживчі властивості товару, не збільшуючи при цьому вартість.

Подібне завдання не можна назвати простим, так і працьовиті азіати готові на багато що. У цій статті йтиметься про особливості пральних машинок, оснащених прямим приводом. Коли вони тільки почали з'являтися, в них вкладалися дуже великі зусилля, широкі рекламні акції. Як передбачалося з тих же реклам, подібна техніка повинна була працювати безшумно, якісно очищаючи предмети одягу від різних забруднень. І успіх настав, що обумовлюється, як мінімум, появою цієї статті на світло. До речі, як і будь-яка інша техніка, пральна машинка теж може зламатися з-за неправильної експлуатації або через певний час, тому, якщо вам потрібен tservice.kiev.ua звертайтеся до компанії «Техсервіс».

Пральні машини з прямим приводом. Плюси і мінуси

Основні характеристики пральних машин з прямим приводом

Дана техніка позиціонувала себе як безшумна і ідеально справляється з видаленням забруднень з одягу. У цих словах підступу немає, до того ж, ці пральні машинки мають і багатьма іншими достоїнствами:

• що стосується рівня шуму, то він, дійсно, дещо нижчий у порівнянні з технікою, оснащеної звичайним приводом, але різниця не така вже величезна, тому проривом це не назвеш;

• якщо йдеться про якість прання, то саме тут пральні машини з прямим приводом виграють по багатьом характеристикам. Особливість полягає в динамічності і меншою інерційності асинхронного двигуна у порівнянні зі звичайним приводом. Завдяки таким якостям він здатний здійснювати багато функцій, наприклад, різкий старт, зупинка і реверс. Якщо поглянути об'єктивно, то варто зауважити, що якість прання дійсно краще;

• можливість скорочення часу, витраченого на прання, що обумовлюється поліпшеною динамікою;

• у процесі передачі крутного моменту відсутні втрати, що позитивно позначається на економії електричної енергії;

• мало споживачів стикаються з питанням, коли потрібно замінювати приводний ремінь. Звичайна пральна машинка почне його спалювати в процесі роботи, а техніка з прямим приводом сповістить господаря про помилку.

Варто зауважити, що всі вищеописані гідності мають місце бути, але при цьому є і певні недоліки техніки, які, природно, в рекламних акціях замовчуються. Заради справедливості, ознайомимося з ними. В першу чергу, щоб виробництво стало трохи дешевше, виробники не стали вигадувати щось нове, а за базу взяли класичну пральну машину. Все б нічого, але ось конструктивні особливості барабана залишилися ті ж. А саме, збереглося дренажний отвір, що відводить воду від підшипника в той момент, коли руйнується сальник. Воно чудово працює, але в процесі двигун заливається водою. Варто зауважити, що відремонтувати двигун – не найдоступніша завдання.

Також варто зауважити, що асинхронний двигун чутливий до низького напруги, що може завдати чимало клопоту. Тому, при виборі подібної техніки, краще всього бути впевненим, що постачальна компанія не підкине вам подібні «сюрпризи».