Меблі з масиву переваги і недоліки В один прекрасний момент кожен, бажаючи придбати меблі, буде роздумувати: «з якого матеріалу вона повинна бути? ДСП або натуральна деревина?». Причому кожен з двох матеріалів має характерні достоїнства і недоліки.

Але, самі інстинкти людини кажуть, що слово «натуральна» відіграє важливу роль, і це так. Асортимент таких виробів, які будуть прикрашати та доповнювати ваше житло довгі роки своїм неперевершеним зовнішнім виглядом і надійністю доступний за наступним посиланням - filip-mebel.com.ua.

Меблі з масиву переваги і недоліки

Протягом довгих сторіч (у деяких ситуаціях – тисячоліття) саме натуральна деревини була тим будівельним матеріалом, з якого виготовляли меблі. Використовувалися такі породи деревини, як сосна і береза, які на даний момент є у цієї області – дешевими і доступними). Найбагатші і знатні замовники можуть собі дозволити придбання розкішних порід, наприклад, палісандра, червоного дерева, ебенового дерева і так далі. Кожен сорт – унікальний і неповторний, з характерним по фактурі малюнком, особливо після того, як пройде процедуру обробки – його відполірують, покрити морилкою або лаком.

Меблі з натуральної деревини та її переваги

В першу чергу кожен споживач розуміє, що деревина є екологічно чистим матеріалом. Варто розуміти, що, коли виготовляється деревно-стружкова плита, застосовуються найрізноманітніші засоби і клеї, а багато з них є отруйними. Однією з них вважають фенолформальдегідних смол.

Якщо меблі виготовляється з натуральної деревини, особливо твердої породи, то такий виріб буде в рази довговічніше, якщо порівнювати його з меблями з ДСП. Пояснюється це стійкістю до механічних пошкоджень.

Та й, чого гріха таїти, меблі з натуральної деревини більш красива, ніж вироби з ДСП, чому здатні завдати чимало естетичного задоволення.

Меблі з натурального дерева та її негативні якості

Звичайно, подібна продукція буде відрізнятися своєю високою вартістю, порівняно з більш доступними предметами меблів з деревно-стружкової плити. І це навіть у тому випадку, коли для виробництва використовувалася сосна або береза. Ще більш істотною буде різниця у вартості, якщо виготовляється меблі з таких порід як бук, дуб, горіх та інші. Лише деякі можуть виділити чималу суму для придбання подібних меблів.

Натуральна деревина, причому неважливо, наскільки майстерно її обробили, завжди буде мати деякі візуальні дефекти, такі як сучки, внутрішні порожнечі (як їх ще називають «свилями») або тріщини. І якщо вони розташовуються з лицьової частини меблів – красивим явищем це не назвеш.

Натуральний матеріал має менший показник стійкості до вологи, тому здатне зіпсуватися від води сильніше, ніж ДСП. А якщо така меблі встановлюється в будинках, які побудовані в країнах з вологим кліматом то через певний час вироби почнуть жолобитися.

І якщо ви ще не визначилися з матеріалом майбутньої меблів, слід грамотно ознайомитися з плюсами і мінусами кожного варіанту. Якщо є вільні кошти і любов до всього натурального, чому б не вибрати меблі з натуральної деревини. А якщо ж перевагами вважаються міцність, надійність і доступність, то ДСП стане оптимальним варіантом.