Облицювання фасаду цеглою особливості та догляд Фасад будинку – завжди показник того, наскільки акуратні його мешканці.

Саме тому постійно потрібно під рукою мати певні суми грошей, щоб приводити облицювання будівлі в порядок при необхідності.

Що стосується робіт з цеглою, то саме це може приховати архітектурні недоліки, зробити будинок тепліше і не тільки. При цьому цегляна облицювання підходить як для житлових приміщень, так і для нежитлових. У всіх випадках це виглядає дуже акуратно і зі смаком.

Виробник готує цеглу з глини, піддаючи їх випалу. Температура при цьому дуже висока – близько 1000 градусів. Щоб матеріал виглядав цінніше, а кольори були привабливими, в процесі виготовлення додаються різні добавки. Якщо в складі цегли буде достатня кількість заліза, то колір вийде червоним, а з вапном – жовтуватий відтінок.

Як показує практика, монтаж цегли досить простий, а ціна на нього дуже гуманна. Тому багато будівельники вирішують побудувати або прикрасити свої будинки саме з цього старовинного декоративного виробу. А що стосується облицювальної цегли, то на сьогоднішній день на ринку безліч дизайнерських задумок, здатних зробити будь-який фасад солідним. Основне навантаження, як правило, лежить на «плечах» каркаса будинку, який і відповідає за тяжкість облицювального матеріалу.

З-за свого відносно маленького ваги, порівняно із звичайним варіантом, декоративний цегла дозволяє провести монтажні роботи будь-яких типів будівель. Як і всі фасадні матеріали, цегла може стати жертвою вологої погоди. Псування зазвичай настає в тих місцях, де на шви кріпляться водостічні труби.

Коли холодна погода, то вода замерзає, що і робить негативний вплив на цеглу. Часто це стає причиною для руйнування. Проте, до того як почати щось реставрувати, необхідно виявити причину пошкодження. Після цього можна закрити пошкоджені шви за допомогою спеціального свіжого розчину.

Проблемою є те, що іноді дуже довго доводиться шукати цеглини, які збігалися б за кольором з новими. Тому багато вирішують зробити фасад з різнокольорових цеглин. По-перше, менше головного болю з одноколірними цеглою, по-друге, виходить відмінна дизайнерська задумка, що виглядає дорого. Також шкідливі для цегли бруд і пил: слід періодично очищати їх.

До початку робіт необхідно декоративні цеглу опустити у воду, щоб вони просочилися вологою.

artblinds.ru детальніше про неї можна дізнатися тут artblinds.ru