З чого побудувати гараж Матеріали для будівництва гаража По суті, вибір будівельних матеріалів для будівництва гаража – особисте бажання кожного, але для того, щоб споруда була довговічним і якісним, відповідаючи всім вашим вимогам, необхідно знати переваги та недоліки кожного.

Так, для будівлі гаража використовують найрізноманітніші матеріали, починаючи деревом, цеглою, каменем і закінчуючи залізом, яке буде надійною основою для майбутнього будинку під автомобіль. Але, кожен з них має як плюси, так і мінуси, які розглянемо нижче. Якщо ваша машина – ВАЗ, то в гаражі ви можете проводити чимало часу, який йде на ремонтні роботи. Купити запчастини на ВАЗ можна за посиланням market.lifeavto.com.ua.

З чого побудувати гараж Матеріали для будівництва гаража

• Гараж з дерева. Споруда такого типу є найбільш бюджетної. Пов'язано це з тим, що немає необхідності облаштовувати складний фундамент або класти теплоізоляційний шар. Але, з недоліків цього матеріалу виділяють наступні: по-перше, дерево – легкозаймистий матеріал, а по-друге доведеться купувати спеціальні захисні засоби, так як із-за своєї натуральності пиломатеріали є улюбленими ласощами для різних комах, або просто для розвитку мікроорганізмів. До того ж, незахищена поверхню з часом буде гнити, що згубно позначається на довговічності гаража;

• кам'яне або цегляний гараж здатний прослужити довгі роки. Варто відзначити його практичність і надійність. Зовнішні атмосферні впливи практично не завдають шкоди цеглі, а найголовніше, він не змінює своїх властивостей від впливу температурою. Але вартість спорудження такого гаража буде немаленькою, адже потрібно як мінімум утеплити стіни, а як максимум – облаштувати якісний фундамент. До того ж, для досягнення якісного внутрішнього клімату, необхідно облаштовувати вентиляційні та опалювальні системи. Висока вологість всередині споруди – відмітна риса кам'яних гаражів, тому, купуючи запчастини на ВАЗ за посиланням MarketLifeAvto, даний пункт необхідно враховувати;

побудувати гараж можна також з бетонних блоків, наприклад, зі шлакоблоків, піноблоків або опілкобетона і пористого бетону. Відмітні особливості даних матеріалів у їх міцності, довговічності, можливості тримати тепло і легкості в обробці. З-за того, що матеріал здатний «дихати», на стінках гаража ніколи не буде утворюватися конденсат. Відзначимо також невелику, демократичну вартість блоків з бетону, що відкриває можливості для багатьох задумів. Таким чином, будівництво шлакоблочных гаражів – одне з найбільш вигідних і популярних рішень.

Але побудувати гараж – половина справи. Необхідно оснастити його всім необхідним, щоб автомобіль всередині був у безпеці, наприклад, опаленням, водопостачанням, вентиляцією, освітленням та електропостачанням. Звичайно, в черзі перше місце повинна займати вентиляція приміщення, так як вихлопні гази, скапливаемые в замкненому гаражі – дуже погано впливають на здоров'я людини. Протипожежна профілактика – також необхідна завдання, яка передбачає установку вогнегасника, зберігання всіх горючих матеріалів в спеціальних місцях і так далі. Варто також обзавестися ящиком, наповненим піском, що не буде зайвим.

По суті, не має значення який будівельний матеріал ви вибрали для будівництва гаража, головне – забезпечити надійний захист автомобіля і майна, що зберігається в ньому.