Достоїнства і недоліки розпашних та відкатних воріт Перш ніж приступати до вибору типу конструкції воріт та їх подальшій установці, необхідно розглянути переваги і недоліки кожного варіанта, оцінити рельєф, на якому буде проводитися монтаж і геометрію отвору.

В іншому випадку, якщо неправильно підібрати ворота для ділянки, може статися ситуація, що потрібно і зовсім замінювати на нові, що може бути пов'язано з неможливістю правильної експлуатації. xn----7sbbhn2awfgavqch2k.mirvorot.kiev.ua - популярна конструкція, яка знаходить застосування на багатьох заміських дачах.

Достоїнства і недоліки розпашних та відкатних воріт

Різні типи воріт: плюси і мінуси кожної конструкції

Мабуть, варто почати з найбільш затребуваною моделі воріт – відкатної конструкції. Вони бувають підвісні, відкатні по рейці консольні. Останній варіант особенен тим, що полотно не буде впритул наближатися до підлоги, розташовуючись на відстані від нього в 8 – 10 див. Подібний зазор має велику перевагу, особливо в зимовий час року, так як він не дасть можливість створюватися перешкоди, яке могло б заважати переміщенню полотна. У зв'язку з цим, вам не буде потрібно час від часу розчищати сніг біля воріт для того, щоб автомобіль міг вільно проїхати. Ще одна перевага відкатної конструкції полягає в тому, що зверху вона не оснащується балкою, в слідстві чого немає яких-небудь обмежень по висоті проїжджаючого транспорту.

Зазначимо, що для того, щоб відкрити або закрити ворота відкотів, досить прикласти мінімальних зусиль. Якщо є така необхідність, їх і зовсім можна автоматизувати, і доукомплектувати іншими корисними системами та аксесуарами. Але головна їх перевага полягає в тому, що вони не займають багато простору на території (забезпечується це особливістю конструкції, коли полотно від'їжджає вздовж паркану).

Що стосується підвісних відкатних конструкцій, то вони одержали менше поширення, порівняно з консольними. Але при цьому їм характерно чимала перевага – висока надійність. Відкатні по рейці, в свою чергу, відрізняються легкістю використання. Для того, щоб їх «відкотити», потрібно не так багато вільного місця. До того ж, їх можна виготовляти досить довгими.

Тепер кілька слів про орної конструкції. Даний варіант є найбільш доступним, і можна назвати його гідністю. Крім цього, їх легко виготовляти і встановлювати, а також вони не будуть задавати обмеження по висоті проезжаемого автотранспорту.

Розглянемо недоліки розпашних та відкатних воріт

Розпашні ворота мають наступні мінуси:

• можуть обмежуватися довжиною отвору;
• їх складно автоматизувати, що стосується, в першу чергу стулок, що відкриваються назовні;
• не актуальний варіант у випадку, коли зовні земля підноситься чи є яка-небудь перешкода;
• така стулка буде блокуватися в зимовий час, якщо підхід до неї вчасно не розчищати.

Мінуси відкатних воріт:

• складне виробництво (особливо це стосується консольних конструкцій);
• громіздкі (підвісні);
• необхідно, щоб вздовж паркану був вільний простір;
• пред'являють вимоги до поверхні огорожі (важливо, щоб не було великих звивин або фактур, які можуть перешкоджати відкриттю);
• вимагають рівної ділянки;
• дорожнеча (стосується підвісних консольних моделей);
• задають обмеження по висоті прорізу (підвісні);
• рейки, по яких рухається полотно, необхідно постійно очищати від снігу, сміття та інших забруднень (відкатні по рейці).