Недоліки пробкових підлог Пробкова підлога – це, поза всяким сумнівом, одне з самих кращих підлогових покриттів, представлених на сучасному будівельному ринку. До його основних конкурентних переваг відносяться повна екологічність, міцність, зносостійкість, довговічність, підвищений рівень тепло - і звуко-ізоляції і безліч інших факторів.

Якщо був виконаний свайныйфундамент.рф, то конструкція буде довговічною. Однак навіть у такого чудового матеріалу, як і у будь-якого іншого, є свій характерний набір недоліків. З ними також обов'язково потрібно ознайомитися для того, щоб визначитися, чи варто його купувати, чи ні.

До основних недоліків пробкових підлог належать:

1. Можливість розриву. Звичайно, міцнісні показники в пробки знаходяться на досить високому рівні, однак нерідко, особливо при інтенсивному використанні, на ньому з'являються розриви. Частково вирішити таку проблему можна за рахунок відмінної ремонто-придатності покриття, однак тільки в тому випадку, якщо Ви завчасно подбали про купівлю запасних плиток.

2. Вм'ятини. Якщо Ви встановите на підлогу важку меблі, то в місцях, де вона раніше розташовувалася, утворюються вм'ятини. Вирівняти їх, на жаль, не представляється можливим, тому любителям міняти обстановку в квартирі треба сто разів подумати, перш ніж використовувати пробкові підлоги.

3. Вигоряння. Якщо підлога буде знаходитися в зоні дії прямих сонячних променів, то він може змінити колір і стати тьмяним. Особливо активно такі процеси спостерігаються на тих ділянках, які розташовуються біля вікон. Тому вони повинні бути захищені за допомогою штор або жалюзі.

4. Низька стійкість до впливу вологи. При постійному контакті з водою або підвищеною вологістю повітря підлогу деформується і розбухає, тому він є найгіршим рішенням для ванної кімнати або лазні.

Недоліки пробкових підлог
5. Складність демонтажу. Так як для надійної фіксації пробки повинні бути застосовані сучасні надійні клейові склади, то при їх демонтажі можуть виникнути певні проблеми.

6. Висока вартість. Мабуть, саме цей недолік є головним, адже саме висока ціна найчастіше стає тією основною причиною, яка і призводить до того, що споживачі відмовляються від купівлі даного підлогового покриття.