Особливості бетонних європарканів При будівництві заміських будинків завершальним етапом є ті роботи, коли зводиться огорожа по периметру території. Багато сучасні мешканці воліють паркани з профлиста, які відрізняються своєю невеликою вагою.

Звичайно, у них чимало переваг, але вимогливий споживач з недовірою ставиться до такого паркану, вважаючи його не особливо міцним. Адже огорожа для того і встановлюється, щоб відчувати себе в безпеці. Вихід з цієї ситуації – зведення цегляного паркану, але це не тільки довго, але і дорого. Тут варто відзначити широке розмаїття будівельних матеріалів на ринку, де споживач сам може вибрати, з чого будувати паркан. Міцний, довговічний і недорогий (якщо порівняти з іншими конструкціями) - європаркани, про особливості якого піде мова в цій статті.

Особливості бетонних європарканів

Сучасний європаркани є збірною конструкцією, що складається із залізобетонних плит, які встановлюються між бетонними стовпами.

Яких видів бувають єврозабори

Подібна конструкція може бути створена не тільки для заміського будинку, але і для промислового або господарського приміщення. Якщо огорожу потрібен для приватного сектора, то оптимальний варіант – встановлення двостороннього паркану. Варто зауважити, що за формою така конструкція може бути будь, при цьому її можна прикрасити різними художніми елементами.

Часто двосторонні єврозабори поширюються вже в пофарбованому вигляді. Огорожа з бетону можна фарбувати після того, як він буде зроблений, таким чином підвищиться його унікальність, сховаються можливі недоліки.

Особливості бетонних європарканів
- Європаркани, за яким хочеться жити!

Якщо ж ворота купуються у якісного виробника, то краще відразу вибирати конструкцію з лакофарбовим покриттям. Фінішна обробка в цьому разі буде гарантовано якісна, до того ж, ви можете замовити у виробника будь-який відтінок фарбування, починаючи імітацією деревини і закінчуючи облицювальним каменем.

Більш просто вибирати односторонні ворота. Кожен, хто зводить огорожі, відштовхується насамперед від того, де можна заощадити, щоб при цьому конструкція була надійною та зручною у використанні. Естетичний вигляд цікавить таких людей в останню чергу. Для виробництва таких воріт, під час їх лиття додаються барвники, завдяки яким кінцева продукція має пофарбований монотонний вигляд. При цьому рельєфність передбачається лише з одного боку – лицьова.

Порівняння еврозабора з іншими огородженнями

Якщо ви хочете надійну, міцну і надійну конструкцію, необхідно розуміти, чим європаркани буде краще іншого варіанту. Причини наступні:

• доступність, якщо порівняти з цегляним парканом. Обумовлюється це тим, що, у випадку з цегляним парканом, слід не тільки придбати матеріал, але і найняти професійного робітника, який буде займатися зведенням;

• швидкі терміни будівництва. Більше часу йде на те, щоб встановити бетонні стовпи, а монтаж бетонних плит займає не так багато часу, з чим успішно справляється пара робочих;

• доступне зміст (якщо порівняти з парканами з дерева або металу). Атмосферні опади в будь-якому випадку, рано чи пізно вплинуть на зовнішній вигляд вищезазначених парканів, навіть якщо їх постійно обробляти захисними речовинами;

• за формою єврозабори можуть бути брутальними, класичними або античними. Тому, зводити єврозабори слід відштовхуючись від власних уподобань.