Електромонтажні роботи в будинку З упевненістю можна сказати про те, що в сучасному світі будівництво дерев'яних будинків набагато збільшилася. Й тому є просте пояснення, адже такі будинки як правила володіють цілим рядом переваг, яких неможливо не оцінити.

Адже такі будинки складаються з екологічно чистих матеріалів, їх легше опалювати і т. д.

Але якщо говорити про montel43.ru у дерев'яних будинках, то хочеться сказати про те, що вони мають особливу специфіку та вимоги. Кожен господар дерев'яного будинку повинен розуміти, що електрика в ньому повинна задовольняти набагато більш жорстким вимогам. Основне завдання в такому будинку – прокладка ввідного кабелю від опори лінії електропередачі, до розподільного щита будинку. Як відомо сьогодні існує два способи такої прокладки: повітряний і підземний.

Електромонтажні роботи в будинку
Якщо говорити про повітряне, то такий спосіб прокладки вважається досить простим, швидким і економічним. Більше того, основна перевага такої прокладки полягає в тому, що немає необхідності натягувати несе кабель троса. Але також необхідно пам'ятати і про його недоліки. Сюди можна віднести: менша довговічність, можливе пошкодження кабелю різними насадженнями і т. д.

Якщо говорити про другий варіант прокладки, то, як ви самі вже зрозуміли, він є досить складним і трудомістким, а також дорогим. Але при цьому можна бути впевнені в тому, що ви зможете зберегти естетичний зовнішній вигляд, що для більшості господарів є позитивною якістю. Саме за такого кабелю, як правило, здійснюється подача напруги на розподільний щит.

Якщо говорити про розподільному щиті, то хочеться зазначити, що сьогодні він складається з автоматичних вимикачів, пристрої захисного відключення і т. д. Якщо стіни вашого приміщення мають плоску поверхню, то в цьому випадку монтаж стане здійснюватися в негорючих ПВХ-коробах. Короба, як відомо, називають профілями, які мають прямокутну форму, зі знімними кришками.

Також хочеться сказати про те, що в сучасному світі будівельний ринок пропонує великий вибір коробів, які відрізняються кольорами. Ви можете зробити вибір, посилаючись на інтер'єр вашого приміщення, тим самим виробити чітке поєднання.

Після прочитання цієї статті, ви будете образно знати все про процесі електромонтажних робіт у дерев'яних будинках. Це факт, з яким неможливо посперечатися. Дотримуючись правил, ви зможете домогтися бажаного результату.