Кому довірити заміну електропроводки З необхідністю виконання часткової або повної elektrodoka.ru може зіткнутися абсолютно будь-який власник квартири або будинку. Причиною може послужити виконання капітального ремонту, перепланування приміщення, недостатність старої електропроводки.

Остання причина останнім часом виникає найчастіше і пов'язано це з тим, що постійно з'являються нові електроприлади (холодильники, пральні і посудомийні машини, телевізори, кондиціонери тощо), які споживають велику кількість електроенергії для здійснення своєї роботи.

Багато користувачів міняти електропроводку не поспішають. Проблему нестачі електроточек вирішують за допомогою використання двійників і трійників. Крім цього, проблема може вирішуватися за допомогою акуратно покладеного кабелю вздовж стельового або підлогового плінтуса, а також дверного отвору.

Але погодьтеся, адже таке рішення проблеми не забезпечує користувача необхідним рівнем комфорту і зручності. Тому рекомендується elektrodoka.ru, завдяки яким приміщення буде забезпечено достатньою кількістю точок, до яких можна буде приєднати всю необхідну електротехніку, яка знаходиться в квартирі.

Проводку можна змінити самостійно за допомогою висококваліфікованих фахівців за допомогою спеціалізованих компаній. Всі три варіанти мають як переваги, так і недоліки. Давайте розглянемо кожен варіант окремо.

Виклик майстра «одинаки» відноситься до найпростішого способу вирішення проблеми, але не завжди є правильним. Справа в тому, що перевірити якість виконаної роботи практично не можливо відразу після її закінчення.

У більшості випадків з'ясовується наскільки правильно і відповідально майстер підійшов до виконання своєї роботи тільки після того, як проводка буде піддана протягом тривалого часу певним навантаженням. І в тому випадку, якщо якість виконаної роботи буде не найкращим, доведеться незабаром всю роботу переробляти заново. А це, як ви самі розумієте нові витрати і причому не маленькі.

Звичайно, можна звернутися в перевірену фірму, яка має багато позитивних відгуків і хорошу репутацію. Такі компанії ставляться до виконання поставленого завдання набагато серйозніше і практично завжди надають гарантію на виконану роботу, яка фіксується документально. Однак відразу варто відзначити, що за послуги, які будуть надані компанією, доведеться викласти кругленьку суму.

При виконанні заміни або ремонту електропроводки самостійно єдиний плюс в тому, що не потрібно буде платити за роботу. Але бажаючі заощадити повинні розуміти, що монтаж електропроводки серйозна і досить складна робота.

Найголовніше при виконанні роботи максимально точно дотримуватися всіх заходів безпеки. Перш ніж приступити до виконання роботи необхідно знеструмити стару електропроводку, після цього додатково за допомогою індикатора перевірити напругу в мережі і тільки після цього приступати до заміни старої проводки на нову.